- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 920 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 920 Culés
7
Nie znoszę Ziobry, ale ujawnianie danych pacjenta to jest jakaś masakra. Dziennikały zrobią wszystko żeby przypodobać się wodzowi.
4
@BorzyKrzys
https://tvn24.pl/polska/zbigniew-ziobro-wraz-z-prokuratorem-ujawnili-dane-osoby-pokrzywdzonej-kara-dla-prokuratury-krajowej-st8069666
Karma is a bitch
3
@BorzyKrzys ale co ty gadasz w ogóle. Ziobro próbuje się dalej zasłaniać chorobą i unikać przesłuchania przez komisję więc naturalnym jest, że komisja poprosiła o opinię biegłego a dziennikarze tylko piszą o tym co jest w tej opinii.
Komentarz usunięty
0
@Arcybiskup A biegły go badał i był przy leczeniu czy sobie napisał opinie jak mu się wydaje? Przecież to że miał raka to jest fakt. Samo to, że takie dane z dupy trafiają do mediów mówi same za siebie.
0
@BorzyKrzys Biegły zebrał dokumentację medyczną... i jeśli to nie KOWAL a lekarz z dyplomem (w końcu biegły) to o co się plujesz?
0
@BorzyKrzys nie masz pojęcia jak się to odbywa i oczywiście bazujesz na tym co oszołomy na X piszą. Prokuratura dostała jego historię z 5 placówek, w których się leczył. Po co mają go badać skoro mają wyniki badań jego lekarzy? Z resztą tak to wygląda wg procedur.
Komentarz usunięty
1
@BorzyKrzys ja ci sugeruje, że robisz z siebie błazna i typową marionetkę do odpalania przez anonimów z X, a ty co robisz? Wrzucasz kolejne takie gówno... :] no, ale jakoś mnie to nie dziwi
0
@arasz1819 Dziennikarze to jest gówno? A no spoko. To masz kogoś ze swojej strony barykady - osobę, która nienawidzi PiSu jak Ty, ale chociaż tu ma trzeźwy osad. Wgl zacznijmy od tego, że dyskutujesz na inny temat od tego, który jest w poście, co mnie w sumie nie dziwi. Siedz sobie dalej w swoim smrodzie, ale mnie tam nie zapraszaj.