- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 905 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 905 Culés
21
Różal chyba za dużo w swoim życiu przyjął ciosów na głowę, że twierdzi, że Putin jest jedyną osobą, która chce pokoju.
31
@NeroTFP1 putin nalezy do najbardziej pokojowych przywodcow w historii. Za pokoj to jest w stanie nawet zabic.
5
@NeroTFP1 Potężna odklejka
Komentarz usunięty
3
@NeroTFP1 Różal to prosty człowiek. Gość gada głupoty, jak Tomaszewski (porównując do piłki).
Czasem trafi z chłopskimi mądrościami i wtedy jest larum bo wydziarany typ powiedział coś z sensem.
Dobrą decyzją było postawienie obok niego historyka, żeby prostował te mongolskie mądrości.
3
@NeroTFP1 Ogólnie to często wypowiadał się mądrze na wiele tematów i ma złote serce do zwierząt, ale tutaj to mu się styki zwarły. Putin mówi o pokoju, ale kosztem poddania Ukrainy - zapomniał chyba wspomnieć.
0
@NeroTFP1 przykra prawda jest taka, że innego zakończenia tej wojny niż "pokojowe" oddanie ziemi rosji (celowo z małej, żebyście mi zaraz łatek nie doklejali) nie będzie. Zgadzam się w 100% że putin nie ma prawa zabrać niczego Ukrainie, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Ukraina sama się nie obroni, a nikt nie ma odwagi im pomóc. Dając sprzęt jedyne co robimy to przedłużamy czas, przez jaki mogą się bronić, a siebie tym rozbrajamy, co putinowi na rękę. Jeśli nikt nie wesprze Ukrainy militarnie to nie mają najmniejszych szans na obronienie swoich ziem. A chyba nikt nie wierzy, że ktoś pośle tam swoje wojsko. Gdyby tak miało być to dawno by się to stało.
1
@Damiain Putin też się rozbraja prowadząc wojnę. Nie mają studni bez dna jak to się niektórym wydaje.
0
@Szklaner a jaką herbatkę dobrą robi.
0
@KrychaFCB do kosciula hodzim, dobri den na klatce muwi, sfuj hlop z niego.
0
@MesQueUnClub_87 i sądzisz, że prędzej jemu zabraknie niż krajom europejskim, które nie mogą wydać wszystkiego, co mają? Bo ja nie. rosja to bardzo bogaty kraj, a Putin to bardzo zdeterminowany psychopata, który nawet zaciągając długi nie odpuści..