- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
1
Pogacar pewnie nawet jakby zdobył jeszcze złoto IO w tym roku to i tak nie byłby w dziesiątce najlepszych sportowców swiata... Przecież to jest niebywale co on wyrabia to nie może być Cczlowiek.
0
@Mezocyklon87 popularność dyscypliny się liczy niestety. Najlepszy sportowiec tego roku
1
@MesQueUnClub96 akurat kolarstwo to przecież sport ogólnoświatowy a jego popularność w Beneluxie, Francji,Hiszpanii czy we Włoszech jest przecież ogromna. W USA czy Australii również, jest stamtąd i było wielu świetnych kolarzy a na wyścigach też nie mało kibiców więc jest to dziwne. Najgorsza robotę robi tutaj pewnie sprawa dopingowa gdzie mieliśmy w tym sporcie wiele afer na czele z wiadomo kim i dlatego kolarzom nie daje się takich nagród bo pewnie jest strasch, że coś może wypłynąć za miesiąc czy pół roku a jest to jednak dziwne bo od czasów wplatania Contadora w dopingowy szwindel nic się nie wydarzylo.
0
@Mezocyklon87 Trochę bym się wstrzymał z pisaniem peanów na jego temat... już był taki jeden "nadczłowiek"... i co się okazało?
0
@kamyk_23 Lance zaczął odnosić sukcesy już będąc wiekowym zawodnikiem i po chorobie więc tutaj musiało to smierdziec. On wiedział, że tylko doping może mu jeszcze dać sławę. Pogacar wymiata od 20roku życia i czy pakował by się w doping w tak młodym wieku ryzykując, że zostanie wtedy nikim jak go zlapią? Co innego brać już w starszym wieku gdzie coś wygrałeś i zarobiłeś a co innego ryzykować na starcie kariery ryzykując to, że jak wpadniesz to skonczysz na kasie w supermarkecie jak cię przyjmują oczywiście. No chyba, że ma jeszcze lepszych "lekarzy" niż on sam jest zawodnikiem.