- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
3
Ludzie chyba już dla zasady hejtują tego Fatiego, a ja głupi kiedyś to brałem na poważnie xdd. Podanie do Raphinhi to nad Yamalem by byla podnieta, a tym czasem żaden krytyk nawet o tym nie wspomni, tak samo pressowal w przeciwieństwie do Ferrana, wchodzil w kontakt i pojedynki oraz swietnie rozprowadzil piłkę przy golu na 5:0. Te komentarze to naprawdę piszą jacyś maniacy fify którzy patrza tylko na pejsa i nic wiecej nie dostrzegają w grze piłkarzy. Tam juz nikt nie gral przy tym wyniku, weryfikacja to będzie mecz w podstawie
2
@Faro Co? Dał dokładnie tyle samo co Ferran, czyli nic. Pozdrawiam.
3
@Faro A ty musisz na siłe szukać nic nie znaczących szczegółów w jego grze, żeby go pochwalić. Chłopak zagrał słabo, bo wraca po kontuzji. Jest to normalne i bardzo często spotykane.
1
@Arden dla mnie gral dobrze dla ciebie slabo wiec o czym ta dyskusja, widocznie na co innego patrzymy u piłkarzy. Jakaś jazda ze nie nadaje sie na skrzydko a dostał tam jakąś piłkę? Wy w ogóle nie bierzecie pod uwage momentu meczu, tego jak wygląda gra zespolu, tylko patrzycie czy pilkarz szybko biega xdd beka z takich znawców
3
@Arden ja uważam że pokazał zdecydowanie więcej niż Ferran który grał cały mecz. Pokazuje się do gry, fajnie rozprowadza piłkę, widać u niego dryg piłkarski w przeciwieństwie do Ferrana
1
@Faro Raphinha sprintem wraca do obrony w siedemdziesiątej minucie a fati mając pieć minut gry pozoruje powrót.
Cały czas bierzesz skoro się żalisz.
To o ile sie doczekamy i nie z jakimiś trzecioligowcami to zobaczymy co naskrobiesz.
1
@Faro Ale czemu ty mi wmawiasz coś czego nie powiedziałem? Jaki ma sens taka dyskusja? :)
@WiernyKibic111 Ferran jest fatalny, nie jest trudno wyglądać lepiej od niego. Nie zmienia to tego, że Fati zagrał słabo, bo wraca po kontuzji.
1
@Gall myślałem że tu sa poważni ludzie, ale pewne rzeczy sobie już uświadomiłem i to tyle
@Arden to podaj argument co słabego zrobil, bo ja wymienilem zalety a ty piszesz ogólniki, świetne podanie kluczowe to nic nie znaczący szczegol w grze xD
0
@Faro Był spóźniony w defensywie, gubił krycie, stracił głupio kilka piłek, nie ma szybkości, zwinnosci i dynamiki
1
@Arden te wady mozna przypisac i Pedriemu i Casado i polowie zespolu ale ok, przyjmuje do wiadomosci. Czekam na wystep od 1 minuty to wiecej powie, jak będzie gral ze swiezym Lewym, Yamalem, jak beda chcieli strzelać gole a nie klepac do wlasnej bramki.
Jeszcze tylko dodam ze Flick cos mu mowil na wejsciu moze właśnie to by nie szalał za bardzo, ale to domysły
1
@Faro Też czekam na cały mecz. Chłopak wraca po kontuzji, potrzebuje czasu.