- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1704 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1704 Culés
5
Ładny Skandal
Palikotowi zatrzymano telefon gdzie znajdowała korespondencja z jego adwokatem i została ona przekazana prokuratorowi i ma być użyta jako dowód.
Co tam tajemnica adwokacka a kogo to obchodzi.
1
@Roobo Jakieś źródło? Bo to poważna sprawa
Edit. Dobra, faktycznie coś jest
13
@Roobo w kraju w którym można normalnie zlać wyrok sądu najwyższego, powiedzieć że TK nie istnieje i ogólnie podcierać sobie dupe prawem. Traktując gniew premiera jako najwyższy akt prawny, dziwi Cie że złamali jakieś prawa jednego człowieka? Równie dobrze mogą go wsadzić do pierdla na 10 lat bez rozprawy a i tak nikt nie pierdnie.
0
@Rhaan A Ty przez ostatnie 9 lat, to byłeś zahibernowany?
1
@kamyk_23 nie no oczywiście, Polska została tak rozmontowana że trzeba sobie w dupę prawo i konstytucję wsadzić. W imię większego dobra! Oczywiście Tusk może łamać prawo bo jest dobry, Pis nie mógł łamać prawa bo był zły! Kocham tą logikę!
Pis zrobił wiele złego ale oni robili to legalnie, czy Ci się to podoba czy nie, mieli większość i mieli prezydenta. Wina systemu że był tak napisany, tymczasem PeŁo ma w dupie prawo i konstytucje, ogłosił się wielkim imperatorem, dobrym carem którym gniewem rządzi całym państwem. To jest poziom Putina i jeśli tego nie widzisz to sorry ale jesteś politycznym fanatykiem. PO dosłownie olewa wyroki SN i otwarcie zapowiada łamanie prawa i jeszcze obiecuje że będzie łamał jeszcze bardziej! A Ty mówisz o jakimś naprawianiu państwa? Jak PO straci władze to nowa władza może stwierdzić że wszystko co zrobili poprzednicy było nielegalne i tyle.