- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
1
Jako fan Gwiezdnych Wojen, ale nie mam pamięci do modeli pojazdów i bohaterów, powiem tak: Warto obejrzeć trylogię Gwiezdnych Wojen i potem oglądać seriale, czy historie, jakie toczą się w tym Uniwersum. Obejrzałem Andora i teraz Łotr 1. Polecam obejrzeć w takiej kolejności. To była ostatnia filmowa część i mam nadzieję, że nie ostatnia, którą obejrzę. W życiu nie zaplanowałby, takiego zakończenia sagii Gwezdnych Wojen (oglądając poprzednie części, seriale itd.) jak Łotr 1 na obecną chwilę. Nie szukam plusów, ani komentarzy. Po prostu mam nadzieję, że fani i przyszli fani stworzymy tutaj dyskusję, i dobrze spędzimy czas.
2
@FCKubanczyk89 A to prawda, udał im się Łotr
1
@FCKubanczyk89 Akurat Andor to jest jedyny serial live action który warto obejrzeć. Reszta jest przeciętna albo słaba i szkoda czasu. Rogue One jest świetny i mimo że ja nie lubię jak historia jest dopowiadana i cofamy się w czasie to akurat to się jako tako broni.
1
@FCKubanczyk89 A Obi-Wan Kenobi warty do obejrzenia? ;)
1
@Barca-Messi10 Obi-Wan Kenobi warto jako sam serial lub jak obejrzysz filmy, sagę Gwiezdnych Wojen, wtedy zrozumiesz relacje między bohaterami, mistrz kontra uczeń.
0
@Kgorecki2500 Czuć wzruszenie, nie spodziewałbym się, że w takiej sytuacji się wydarzy (nie chcę spojlerować), albo te kadry z bitew statków, jakby człowiek był blisko walki i przeżywał emocje.
0
@Szreko Mandolorianin i Obi-Wan Kenobi, polecam jak nie obejrzałeś, a jak obejrzałeś rozumiem gust :) Dla mnie Mando, Obi i Andor top :)
0
@FCKubanczyk89 Mandalorian 1 sezon i częściowo drugi jest ok. Obi Wan jest beznadziejny. Obejrzałem wszystkie dlatego uważam że najlepiej obejrzeć Andora a resztę lepiej sobie odpuścić.