- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 995 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 995 Culés
9
Najbardziej mnie śmieszą a wręcz wkurzają osobniki co cisną Lewego za mecze w kadrze,że niby chodzi, że zawsze chuja gra, że mu się nie chcę itp. Chłop od ponad 10 lat cały czas w top formie strzeleckiej w najlepszych ligach i drużynach świata. Nawet w przeciętnej Barcelonie realnie patrząc zdobywa złotego buta ale to nic nie znaczy.
1
@bartekvisca Barcelona jest przeciętna nawet ta z którą zgarnął złotego buta?
0
@bartekvisca nie wiem czy widziałeś, Ronaldo wczoraj wybitny i lewy ma brać przykład :)
1
@FcPortoFan1999 Lewandowski nie zdobył złotego buta za mecze w Barcelonie
0
@FcPortoFan1999 Patrząc historycznie na Barcelonie chociaż 10-15 lat wstecz to była przeciętna Barcelona.
0
@bartekvisca Lewy po prostu nie jest liderem na którego wszyscy go kreują.
Pilkarz spoko. Ale nie lider.
0
@bartekvisca Ale taki Real, potrafiła ograć dwukrotnie.Należy też pamiętać że trafiła na bardzo ciężką grupę w LM. @abram3k Pewnie mu chodziło o słynne Pichichi.
0
@bartekvisca Ci wszyscy "eksperci" nawet nie wiedzą czym się charakteryzuje napastnik jak Lewandowski, jaką ma rolę, jakich graczy musi mieć obok siebie xD Się naoglądali na youtubie Suareza w prime i się zastanawiają dlaczego nasz Lewandowski tak nie potrafi zrobić, ale to trzeba mieć więcej niż 2 iq żeby to zrozumieć.
0
@jacobFCB Kurcze ale tutaj nawet nie o to chodzi o bycie liderem. Chłop i tak na strzelał tych bramek w kadrze od zbója. Zobacz na Messiego, nawet on najlepszy w historii nie mógł nic wygrać z Argentyną do samego końca prawie, mając świetnych kolegów. Wkurza mnie po prostu ocenianie i krytykowanie świetnych zawodników nie biorąc pod uwagę z jakimi leszczami musi grać.
0
@bartekvisca Trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy.Lewandowski w Barcelonie, a Lewandowski w kadrze zawsze będzie inaczej traktowany.