- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
3
Głosowałem na Trumpa. Oczywiście, że będę — powiedział w lutowym odcinku podcastu "WojewódzkiKędzierski" Tomasz Adamek komentując nadchodzące wybory prezydenckie w USA. Były polski pięściarz mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych i ma prawo oddawać głos w tamtejszych wyborach. O nadchodzącym głosowaniu wypowiedział się na początku tego roku podcaście i stwierdził wprost: szef jest jeden.
0
@Criss18Barca to faktycznie niesamowity argument
0
@Criss18Barca hahaha brawo tak, świetnie, wspaniałe.
1
@Criss18Barca Ach ci migranci zniszczą Stany od środka
1
@Criss18Barca Zastanawia mnie argumentacja, czemu na Trumpa poza tym, że koledzy z PiSu mu wmówili, że jest najlepszy?
Adamek jest imigrantem a Trump chce się pozbyć imigrantów.
Adamek jest ponoć zagorzałym katolikiem a Trump to nawet nie wie w co wierzy bo raz jest protestanckim prezbiterianinem a raz chrześcijaninem bezwyznaniowym a ogóle to lubuje się w zdradach małżeńskich, przygodnym seksie i wykorzystywaniu seksualnym xD
2
@Tasde z tymi imigrantami to teraz świadomie (mam nadzieję) manipulujesz. Czym innym jest pracujący imigrant jak taki Adamek, a co innego Horhe ciągnący zasiłki
1
@Kozinho. A powiedz no kolego, jaki to zasiłek w USA otrzymać imigranci?
2
@Tasde No zasiłek za bycie imigrantem, nie słyszałeś? U tego imigranta Muska na portalu dla trzyzdaniowcow pisali, musi być prawda, otwórz oczy
0
@Tasde ten dla bezrobotnych, tak, w juesej też je mają
0
@Kozinho. Wiesz, że zarówno w Polsce jak i w USA zasiłek dla bezrobotnych to de facto ubezpieczenie od utraty pracy? Nie dostajesz go za to, że jesteś bezrobotny tylko w przypadku w którym miałeś pracę i ją utraciłeś.
Więc imigrant który ją dostaje, siłą rzeczy musiał być LEGALNY i pracować.