- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
1
Patrząc, że było już 0-2.. szkoda, patrząc na to jak wyglądał mecz, ile nam pomógł sędzia, ile zmarnowali setek gracze Celty to ten remis trzeba przyjąć jako wielki sukces dziś.
Ogólnie tak jak pisałem już przed przerwą na reprezentacje.. Flick zajechał zespół i teraz za to płacimy już od 4 spotkań, tzn. dokładnie od drugiej połowy Espanyolem. My nie graliśmy dobrze od początku tego sezonu, ale wybieganiem byliśmy 2 poziomy nad rywalami i tym robiliśmy wyniki. Teraz biegowo jest równo i widać jak słabi jesteśmy piłkarsko.
Niestety może być jeszcze gorzej i idziemy w tym kierunku, tzn. Flick dalej podkręca śrubę na treningach i tylko czekać na efekty w postaci kontuzji mięśniowych..
0
@4Fabregas4 to nie chodzi o bieganie a o brak Yamala, który jako jeden z nielicznych potrafi zrobić coś z niczego...
0
@4Fabregas4
Każda drużyna ma gorsze okresy. A my tak naprawdę mamy bardzo wąska kadrę. Plus 70% naszej kadry grało teraz 2 mecze reprezentacji A 95% piłkarzy takich drużyna jak celta odpoczywały.
0
@gaq
Czyli oczekujemy, że będziemy grali kupę, a Yamal będzie indywidualnie błyszczał i wygrywał mecze?
0
@gaq przeciez dzis bez Yamala było dwa z przodu wiec nie pier...l ze brak Yamala to przyczyna
wylewy obrony pogrzebały wygrany mecz
0
@natanvip
Ale u nas to nie gra robiła wyniki, tylko szaleńcze bieganie, nie da się tak biegać co 3-4 dni przez cały sezon. Gra jest do poprawy, a Flick będzie próbował jeszcze podkręcać fizyczność, nie tędy droga.
0
@gaq po co ty wchodzisz w polemikę z tym dyletantem. On nie potrafi ocenić meczu na żadnej płaszczyznie. Prowadzimy 2-0 do 82 min, a remisujemy po indywidualnych skandalicznych błędach obrońców i to jest wina trenera a nie poszczególnych pilkarzy? Większość zawodników nie grała przez dwa tygodnie i wchodzą w mecz na absolutnej świeżości, a on coś bredzi o zajechaniu drużyny przez Flicka?? Najgorszy na boisku de Jong nie potrafi zagrać żadnej dobrej piłki a w defensywie gra jakby mu się nie chciało biegać bo się pewnie boi o kostkę, a on się rozpływa nad tym piłkarzem... Brak tego co wnosi yamal zupełnie pominięty... No i oczywiście Lewandowski... Najsłabiej oceniony przez niego z całej Barcelony???? Dlaczego? Bo on nie potrafi zachować obiektywizmu, a każdy jego kolejny wpis jest głupszy od poprzedniego...