- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
10
Na chłodną ocenę przyjdzie jeszcze czas. Po tygodniu, w którym upokorzylismy Bayern i Real - usłyszalem, że w takiej formie Barca może przegrać tylko z samą sobą.
Coś w tym jest.
Ale myślę, że Raphinha na 3:0 zamiast w słupek, to jednak byłoby zamknięcie meczu.
1
@Kapitan hawk
Gdyby Aspas strzelił setę w 3 minucie, to...
Gdybać sobie można...niestety daliśmy zwyczajnie dupy.
0
@Kapitan hawk Czerwona dla Martina też by mogła być zamknięciem.
Można gdybać, tak czy inaczej ciężko tu mówić o pechowej stracie, Celta robiła więcej żeby zdobyć pkt, byli dobrze poukładaną drużyną w przeciwieństwie do nas
0
@norbi77 To byłoby jeszcze 90 minut gry. Tutaj już mieliśmy 2:0 i bramka na 3:0 jednak z większą pewnością zamknęłaby mecz.
0
@LukaszFan
Tu nawet nie chodzi o gdybanie. Chodzi o to, że przy prowadzeniu 2:0 - bramka na 3:0 praktycznie zamyka mecz.
1
@Kapitan hawk
Szczerze? Jakbyśmy mieli gonić wynik, to obawiam się, że Celta z 4 by nam walnęła.
No wiadomo, sam to napisałem, że mamy słupek zamiast 0:3, a za chwilę 2:2.
1
@norbi77 wiesz my już kiedyś prowadziliśmy z Celtą na Balaidos 3:0 do przerwy i się skończyło 3:3 :D
1
@Kapitan hawk Tak jak wybicie piłki przez Kounde a nie głupia strata, oraz czerwona dla Martina. Ten mecz był bardzo słaby i ten remis jest obiektywnie sprawiedliwy. Gramy źle, ustawieni jesteśmy źle. Czy cos to zmienia? Kompletnie nic, nie wygrasz wszystkiego, pytanie jak forma na wiosnę. pisałem o tym 3 tygodnie temu to mnie zwyzywano jako hejtera Flicka. Nie wygraliśmy jeszcze nic i to jest fakt. Walka dalej, a nie koronacja po 12 meczach.
1
@Kapitan hawk
Pamiętam komentarze po tym meczu :)
Przy 0:3 wychwalanie Sergiego jak poustawiał zespół, a p meczu i 3:3...wina Koemana :D
0
@tbas
Oczywiście. Dlatego napisałem, że na chłodną ocenę przyjdzie czas.
Jesteśmy po przerwie na reprezentacje. Gavi dziś w pierwszym składzie, nerwówka w obronie od początku meczu. We wtorek mecz z Brest więc może też niestety kalkulacja bo występ Yamala we wtorek też niepewny.
Liga to maraton. Mimo remisu ja zachowuję spokój. Pewnie, jak większość - jestem zniesmaczony nie samym remisem, a tym w jakich okolicznościach do niego doszlo... Dobrze będzie jeśli wygramy w grudniu z Atletico bo to daje nam Handicap przed rundą rewanżową czyli zwycięstwa nad bezpośrednimi rywalami.