- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1786 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1786 Culés
1
Jeśli tak się zakończyłaby rywalizacja to Max Verstappen po raz 4 z rzędu zostanie mistrzem świata
1
@mekston, to już wiadomo od Brazylii w sumie
2
@FCB_dimiC tak, Max pojechał genialnie w Brazylii.
Tutaj po prostu oficjalnie to się domknie jeśli tak dojadą jak teraz
2
@mekston, jak nie domknie tematu dziś to zrobi to w kolejnym wyścigu. W Brazylii zakończyły się emocje jeśli chodzi o jakąkolwiek walkę o mistrzostwo do końca sezonu. Widocznie tak miało być, bo mistrzem zostaje ten, który na deszczu innych schował do kieszeni
3
@FCB_dimiC myślę że chyba nikt nie ma wątpliwości że w ogóle na przestrzeni całego sezonu.
W ten weekend swoją drogą widać że to Merc ma najlepszy pakiet i wyjątkowo treningi nie były przypadkiem.
Świetnie sobie radzą w tych warunkach.
Za to widać że Mclaren z dużymi problemami.
0
@mekston, Mclaren na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy wybroni mistrzostwo w konstruktorce, a co tu myśleć o mistrzostwie dla kierowcy. Jeżdżą słabo, Piastri to w ogóle od pewnego momentu radzi sobie bardzo słabo. Max był zdecydowanie najlepszy w tym sezonie biorąc pod uwagę wszystko. Cieszy również forma Ferrari, może przyszły sezon będzie jeszcze ciekawszy
2
@FCB_dimiC przyszly powinien być spoko, bo to ostatni rok przed dużymi zmianami
Ferrari raczej aż tak wiele nie odrobi jakby się wydawało na początku wyścigu.
2
@mekston, Mercedesy jadą genialny wyścig dziś. Chyba nikt by się nie spodziewał, że mogą zająć dwie pierwsze pozycje :D