- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1596 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
CLS63AMG
14
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1596 Culés
6
Mbappe póki co nie pasuje do ich układanki, ale pamiętam jak śmiałem się z transferu Modricia po pierwszym sezonie, albo jak psioczyłem na Suareza po pierwszej połowie sezonu. A pamiętacie początki Cristiano? Też nie spełniał oczekiwań i produkowali artykuły o tym, jak lata po klubach w Madrycie. Mbappe jest próżny, ale kawał z niego piłkarza i oby ten jego marazm trwał, bo jak się rozhuśta i zgra z resztą to będzie naprawdę ciężko.
0
@LOPEZ16 mnie się wydaje, że problemem nie jest jego zgranie z drużyną tylko po prostu tragiczna forma indywidualna. Odnoszę wrażenie, że real gra tak prostą piłkę, że tam nowi zawodnicy szybko łapią flow z resztą drużyny. Francuz aktualnie jest po prostu memicznie słaby
4
@LOPEZ16 1 sezon Ronaldo. 35 występów, 33 gole, 10 asyst. Rzeczywiście słabo XD
0
@LOPEZ16 ja myślę że dotychczasowe liczby Mapeta i tak pudrował Vinicius .. ale z pewnością były oczekiwania że będą mieli dwóch równoważnych zawodników , a nie gracza którego trzeba ciągnąć żeby jakoś wyglądał i naciągane MVP meczu zdobywał. Kolejny trup na boisku to Bellingham ale to dla mnie zaskoczenie bo wiedziałem że jego dobra forma z poprzedniego sezonu to tylko wybryk a nie zajebistość. Bardzo przehypowany zawodnik.
0
@panczo gdyby reszcie zależało tak jak Bellinghamowi, to Real byłby w lepszym miejscu. Taki piłkarz nie jest przehajpowany. On po prostu nie strzela bramek, ale nie jest od tego. Chłop biega w te i z powrotem za trzech. Wczoraj aż krwawił dosyć mocno. Bellingham potrzebuje wsparcia.
0
@partymaker Chłop w 1 sezonie miał kontuzje i przez to część spotkań nie grał a ludzie nadal mówią że grał słabo xD
0
@LOPEZ16 a ja jestem zdania że mbappe to przehajpowany piłkarz. Jego Neymar zjadał w Paryżu. To samo Messi który przeszedł tam poklepać z doskoku. O ile to na pewno bardzo dobry piłkarz to nie jest wybitny i nigdy moim zdaniem nie będzie.
0
@partymaker Mbappe 14 spotkań 8 bramek i asysta, faktycznie słabo xd
0
@LOPEZ16 Połowa z karnego
0
@partymaker no i to pokazuje, że statystyka nie oddaje formy