- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
0
Powrót Gaviego i Fdj miał nam dać głębię składu w środku. A wyglądamy jak goryle w mgle. Więcej nam dawał wchodzący na ogony Torre.
Nie wiem czemu się czepiacie Ferrana. W tym meczu mieliśmy 2 sytuacje i 2 wykorzystaliśmy. Koleś robi swoje. Lewandowskiego było mniej w meczu niż jego.
Obraz zaciera to, że dwa razy prowadziliśmy. Tak naprawdę jak by się skończyło 2:4 to byśmy nie mogli słowa powiedzieć.
Remis to dobry wynik po takim meczu.
Ale trochę boli bo w 93 min było 2:1.
Flickowi ewidentnie sypie się pomoc. Ma przesyt graczy i chyba sam nie wie co tam grać.
Bez typowej 10 wyglądamy źle. Dziś Olmo kiedy schodził niżej dawał szanse rozegrania. Choć grał słabo. Po wejściu Fdj i Gaviego mieliśmy 3 DM. I tylko tak naprawdę Casdo coś próbował do przodu. Fdj w ostatniej akcji meczu wziął piłkę i ruszył do przodu. Coś z tego wyszło. Ale poza tym z Gavim nic nie wnoszą poza odbiorami piłki.