- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
0
Jak z tym araujo było, on nie został wyrejestrowany? Tak samo jak i christensen
0
@Pawlusek Wydaje mi się, że nie, ale dla ścisłości rejestruje się zawodników do każdych rozgrywek osobno. Na przykład zawodnik może być zarejestrowany w rozgrywkach La Liga, ale nie musi być zarejestrowany w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
0
@Pawlusek W temacie Araujo i La Liga, RAC1 podawało że Inigo był zarejestrowany w miejsce Araujo, ale tylko te źródło to podawało(nie wiadomo jak jest naprawdę). Natomiast LM to inne rozgrywki, wiec tutaj Araujo będzie mógł grać na pewno.
0
@priest9999 otóż Inigo nie mógł zostać zarejestrowany za Araujo. Inigo zarabia więcej niż Ronald. Więc 80% jego kontraktu nie odblokuje tym bardziej rejestracji kolegi. To już zwykła matematyka. A wtedy też Barcelona za bardzo na sprzedażach nic nie ugrała by to podciągnąć. Prawie w połowie sierpnia dopiero zaczęły się odejścia.
0
@Nightraider Tutaj masz artykuł o tym https://www.fcbarca.com/120118-inigo-martinez-marc-casado-i-pablo-torre-zostali-zarejestrowani-w-lalidze-pau-victor-wrocil-na-liste-aktualizacja-18-57,dyskusja-14728934.html , jest też wspomniane że Capology myli się w pensji Araujo i Inigo.
0
@priest9999 myli się jeśli wdrożono ten patent. Nie jest nigdzie wspomniane że Inigo był rejestrowany w miejsce Ronalda. Równe dobrze sprzedaż Juliana i przelew za Barca Studios mógł odblokować go. Nie wierzę że Inigo gra tu za mniej niż 6 mln euro brutto, media wręcz mówiły o 9-10. Ronald miał koło 7 zarabiać.