- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
4
W Syrii zaczynają się rozliczenia. Chyba już dwóch krewnych Assada zabito. Ale ogólnie niektóre filmiki które latają po Xie wyglądają dramatycznie...
@Comentateiro @michal26 @Kondziubarca @tomek8756 @barcelonaLM
6
@Kgorecki2500 to nie wchodź na Sadistica :) tam to dopiero są filmiki.
Dzicz objęła władze
0
@michal26 Skorzystam z rady
1
@michal26 @Kgorecki2500 ale to coś jest nie tak. Bo w Polskich mediach widzę materiały w których ludzie mieszkajacy w Syrii bardzo się ciesza i generalnie świętuja odsunięcie tego assada od władzy - jak to powiedzieli Dyktatora i mordercy. To teraz ja się pytam tam w tej Syrii jest dobrze czy żle?
1
@fart Jak to zwykle bywa po wojnie domowej... dla jednych będzie lepiej a dla innych dużo gorzej
1
@Kgorecki2500 I właśnie sobie przez chwilę ogladałem to podobno ten cały assad to mordował więżniów to znaczy nie On osobiście ale na jego polecenie. I generalnie mnóstwo ludzi wraca do Syrii i mówia, że wreszcie moga wrócić do "domu" nie obawajac się o własne życie. Pewnie masz rację, że w takich wewnętrznych porachunkach zawsze ktoś się będzie cieszył a ktoś będzie płakał.
1
@fart W sensie no Assad to był dyktator i ogólnie niezbyt dobry człowiek. Tu się nie ma z czym kłócić. Z tym, że Bliski Wschód to taki specyficzny region gdzie jeszcze się okaże, że ludzie zatęsknią za tym złym Assadem który jak na tamtejsze warunki był "całkiem litościwy"
(a na pewno za jego rządów Syria była dość "tolerancyjnym" religijnie państwem. A przynajmniej że strony państwa żadne represje nie groziły za inną religię czy inne rozumienie Islamu)
Ale to moje przemyślenia, najlepiej byłoby to skonfrontować z jakimś syryjskim uchodźcą co on sądzi no ale raczej ciężko o taką możliwość :P