- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
44
A propos Cubarsiego - zawodnik-defensor w tym wieku nie ma prawa grać w wyjściowym składzie dowolnego zespołu w topowych ligach. Nie ma po prostu tak dobrych 17-latków .
A Cubarsi gra bo jest tak dobry i tak utalentowany. To, że popełnia błędy jest czymś oczywistym. To nie jest ukształtowany 25-latek z bagażem doświadczeń i gdzieś to musi się zamanifestować. Kilka podobnych błędów musi po drodze popełnić.
Barca jest wiceliderem LM i liderem La Liga z tym właśnie Cubarsim jako podstawowym obrońcą. I to jest dla niego najlepsza wizytówka.
1
@Comentateiro, dziękuję za opinię dziadku, przekażę mu
4
@Comentateiro dokładnie. W takim wieku nie da się grać na poziomie Rubena czy Rudigera, Pau jak na swój wiek i tak jest kotem i nie mogę się doczekać kiedy dorośnie.
4
@Comentateiro Wiadomo, na takich pozycjach doświadczenie to coś co mega procentuje i tego Cubrasi nie będzie w takim wieku w stanie przeskoczyć, normalna sprawa
0
@Comentateiro skoro nie prezentuje wymaganego poziomu ze względu na wiek to po prostu powinien siedzieć na ławie w ważnych meczach i ogrywać się w spotkaniach ze słabszymi rywalami i zdobywać doświadczenie.
Wczoraj jego idiotyzmy jakie robił mogły przeważyć o losach spotkania .
1
@Comentateiro Tzn podobne błędy robią dośw. obrońcy .W tym samym meczu i Martinez karnego nie zrobił.Nie ma reguły grają tyle meczy że nikt nie jest nieomylny.
To co może pomóc to Araujo który będzie rotowany w 3 .I nie wiem czy nie będzie podstawowym graczem.Wtedy obrońcy nie będą zmęczeni.Mniej będzie szans na błędy.
1
@ShawnC to i eyrzuc Martineza który o mało karnego nie zrobił.zto co potrzebne to rotacje i tu Araujo bedzieckluczowy choć nie orzesadzam kto będzie podstawowym graczem.Bo ludzku to jeden z najlepszych na świecie graczy i na oewno najlepszy stoper w tej drużynie.zbo kounde to najlepszy boczny.Chic Araujo daje radę i kiedyś był nawet napstnikiem.Ale raczej będzie stoperem.
0
@Borneo zrobić prawie karnego a karnego to różnica.
0
@ShawnC tylko tu liczysz na szczęście do arbitra. Wszyscy obrońcy a mają dośw.mówuą wprost to karny głupio się zachował......