- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
1
pIzga na polku pięknie , ktoś obecnie kocyk herbatka czy ktoś właśnie na orlika idzie ?
1
@gumaz Ja właśnie z pracy powróciłem...i wczoraj wieczorem i dzisiaj o poranku bez skrobania szyb się nie obeszło.Takie tam minus dziewięć o poranku :)
1
@FcPortoFan1999 ty to dobry pracownik nie narzeka ,robi swoje a teraz skoki w spokoju :)
1
@FcPortoFan1999, te koleżanki muszą Cię bardzo pociągać jeśli z drugiej zmiany lecisz na pierwszą w sobotę…
2
@FCB_dimiC To prawda, a od poniedziałku po 12 godzin będą mnie pociągały. @gumaz Ja tam czekam na 17:30 i zamknięcie jesiennego sezonu Ekstraklasy.Paweł Wąsek! liczę że doczłapie się do dziesiątki.
0
@gumaz Właśnie skończyłem obiadek w Barcelonie i pije kawke.
Słoneczko, ciepełko.
1
@FcPortoFan1999, aż tyle pracy u was Oskar?
2
@FCB_dimiC Tak Dominiku, tym bardziej że jest takie zapotrzebowanie+pracownicy podobno chorzy oraz urlopy.
1
@FcPortoFan1999, to dwie zmiany będą pracować po 12 godzin i zakład będzie czynny 24h? Pięć dni w tygodniu będziecie tak pracować?
2
@FCB_dimiC Nie.Będą normalnie dwie zmiany ale Ja i taka koleżanka na dwóch różnych maszynach Będziemy po 12H.
1
@FcPortoFan1999, jesteś filarem swojej firmy Oskar. Mam nadzieję, że odpowiednio Cię nagradzają (nie tylko koleżanka)
0
@FCB_dimiC Nie nagradzają mnie bo Ja na pieniążki patrzę drugorzędnie.Nie przeszkadza mi to zupełnie.Inni gdzieś gonią za urlopami/wypoczynkami itd. a Ja mam to w nosie! :)
0
@FcPortoFan1999, jeśli masz za dużo pieniędzy i na nie patrzysz drugorzędnie to ja przyjmę każdą kwotę
0
@FCB_dimiC Brakuje Tobie na coś sianka?
0
@FcPortoFan1999, Oskar, na wszystko mi brakuje
0
@FCB_dimiC To jest taka ogólna odpowiedź, ale na co konkretnie?
0
@FcPortoFan1999, Oskar bardzo nie lubię na La Rambli wypowiadać się szczerze o sobie, bo to nie jest miejsce żeby o takich rzeczach rozmawiać :)
0
@FCB_dimiC Słuszne podejście.