- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 851 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 851 Culés
3
Początek sezonu średni ale punktowo dobrze. Udało się wyrwać punkty z Valencia ,Rayo mimo że gra nie powalała. Potem byl "miodowy miesiąc" i gra była duże lepsza, była skuteczność u zwieńczone to było wygranymi z Realem czy Bayernem. A teraz ani pięknej gry od wielu spotkań ani wyników. Chodz po dobrym okresie mamy super pozycję w CL i dalej jesteśmy jeszcze w czubie tabeli.
Natomiast jeżeli sytuacja się nie poprawi to zaraz nie zostanie z tego nic. Brak umiejętności remontady jest straszny, wymówki że wypadł Yamal śmieszne.
Fizyczna forma coraz slabsza. A pomysł na grę wydaje się jeden nie zależnie od tego jak gra rywal...
0
@PatrykBarca zobacz że w meczach w których tracimy pkt, rywal nie łapie się na spalone. Wystarczy mądrze ustawić zespół i my nie mamy na to planu B. Czegoś innego, no i ławka bez formy a sporo piłkarzy wróciło.
1
@tbas To oczywiste. Do tego trochę błędów z rotacjami. Bo w dwóch wyjazdowych meczach Flick wymienił kilku na raz i była wtopa.
0
@PatrykBarca a ja coś czuję że wszystkie drużyny które się liczą w każdej lidze i grają w LM będą po malu ligi krajowe odpuszczać. W lidze grasz głównie o prestiż a w LM kasa się liczy. Ja my za pierwszą ósemkę mamy dostać ponad 50 milionów to odpowiedź jest jasna gdzie będziemy skupiać siły. A jak się wyprujesz na takiej Borussi to ciężko wrócić na podwórko i grać z takim Leganes. Liverpool też ostatnio w lidze remisy. Ligami krajowymi ludzie przestają się interesować.
0
@rafik300010 Chyba mało wiesz o kibicach. Bo na CL to często jeżdżą pikniki i turyści. A w lidze masz kibiców miejscowych najbardsiej zrzytych z klubem. I dla klubów PL liga zawsze będzie ważniejsza.
0
@PatrykBarca dla kibiców pewnie tak ale czy dla klubów