- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
2
Oglądaliście może już film "Ostatni ludzie Czarnobyla 4 :Ludzie że Stali." Film jest dostępny od wczoraj na kanale " Napromieniowani. pl" na yt.
3
@sevs nie wiedziałem, że taki jest - na pewno obejrzę, dzięki! Ostatnio sporo w tym temacie oglądałem i temat mi się wkręcił - tylko bardziej pod kątem przebiegu samej katastrofy, budowy i zasad działania reaktora, dlaczego stało się tak a nie inaczej. Dzięki temu człowiek lepiej zrozumiał jak do tego doszło i dlaczego do podobnej katastrofy już nie dojdzie i powinniśmy przestawiać się na atom.
Wydarzenia po latach, zona, ludzie tam żyjący - tutaj nie bardzo się zagłębiałem, jednocześnie rozumiem i nie rozumiem ludzi jak na wspomnianym filmie - może on rzuci mi pewne światło, które pozwoli pojąć więcej. Czekam już na wolną godzinę, aby się rozsiąść i odpalić :D
0
@sevs taktyczny Czarnobyl
1
No to czekam na jakieś przemyślenia. Ogólnie, polecam ten kanał. To co robi Krystian i jego ekipa, ze wsparciem wszyskich , którzy w jakikolwiek angażują sie w tę pomoc, jest bezcenna. Dla tych "babuszek" nie sama pomoc materialna była potrzebna, bo i tak dawały sobie radę. Ale, jak Krystian z ekipą przyjeżdżał, to dla nich było święto. Mogli z kimś porozmawiać, ktoś ich słuchał i to dla nich było ważne. A my dzieki temu mogliśmy zobaczyć ,jak wygląda to codzienne życie w strefie zamkniętej. Sam film był nagrywany w 2021r.Wiadomo od tego czasu dużo się wydarzyło i niestety też wielu samosiołów zmarło. Na kanale są dodawane filmiki które informują, o obecnej sytuacji w wioskach .Niestety, głównie dotyczy to kolejnych zgonów.