- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
1
@FcPortoFan1999 w idealnym świecie o 12 30 by dziś była Cracovia vs Korona kielce .
0
@gumaz Byłaby no ale nie ma Ekstraklasy i trzeba jakoś z tym żyć..
1
@gumaz, w idealnym świecie Ekstraklasa byłaby zlikwidowana, tak samo jak Real Madryt
0
@FCB_dimiC Wtedy świat nie byłby idealny bo po pierwsze nie byłoby najciekawszej ligi świata, a po drugie Barcelona by się nudziła bo nie miałaby na kogo wylać swoich potencjalnych kłopotów.Atletico, chcąc nie chcąc nigdy nie będzie Realem Dominiku!
0
@FcPortoFan1999 prośba od @July_6_BcN żebyś nie mówil , real tylko madryciątka.
0
@gumaz To Ona rzeczywiście woli abym mówił na nich Madryciątka?
0
@FcPortoFan1999 taaa… gdyby nie @gumaz to pewnie bym nawet nie zauważyła, że napisałeś real XD
0
@gumaz Derby Małopolski, Puszcza - Nieciecza. Na szczęście to już za rok.
0
@Pressinho W sensie w Ekstraklasie? @July_6_BcN Nie wiedziałem że wolisz Madryciątka zamiast tej nazwy pewnego sklepu.
0
@FcPortoFan1999 ja też nie wiedziałam hahaha
0
@July_6_BcN Człowiek z Gumy, to chyba akurat woli nazwę Madryciątek.
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie. 12:30; deszczowy listopadowy dzień, stadion w Niepołomicach i mecz Puszcza - Termalica.
1
@Pressinho Prawie jak deszczowy wieczór w Stoke.
0
@FcPortoFan1999 ta, a najłatwiej zrzucić na mnie, bo jeszcze spałam jak to pisał xd
0
@July_6_BcN Co Ty takiego musiałaś robić żeby aż po 10:00 wstawać?
0
@FcPortoFan1999 Nic, po prostu jestem nocnym markiem i jak mam wolne to odsypiam.
0
@July_6_BcN Dziwię się, no ale ok.Ja do nocnych marek zdecydowanie nie należy.