- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1115 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1115 Culés
1
Socios powinni w końcu dojrzeć i sprzedać ten klub. Potrzeba pieniędzy i zaangażowania właściciela a nie Leniów którzy okazjonalnie przyjdą zagłosować i nie potrafią ściągnąć żadnej fortuny do klubu razem z wybranym przez nich prezydentem.
1
@Nightraider nie potrzeba pieniędzy, a przede wszystkim czasu, by tacy zawodnicy jak Casado czy Cubarsi nabrali doświadczenia.
Inna sprawa to decyzje Szwagrów, które sprawiają że kadra jest słabsza niż rok temu.
1
@Nightraider Oni nie wiedza jak się na zgromadzenie wdzwonic a ty oczekujesz decyzji.
@Pressinho co kur? Nie mamy LN, nie mamy LO, nie mamy zmiennika Lewego, co robimy Kupujemy 4 - 10-tke za 60 baniek i Brazylijczyka który juz jest na banicji
0
@Pressinho kasy potrzeba bo kadra jest za wąska i łatana słabymi graczami. A te szwagry są trzymane u władzy przez Socios i ich pomysły przepychają.
1
@tbas @Nightraider i to jest powód by sprzedawać klub? To jest powód by zmienić dyrektora sportowego, a nie właścicieli.
Oczywiście, są tacy którzy by chcieli w klubie arabskich inwestorów w pakiecie z Haalandem, Rodrim i Musialą, ale ja się do nich nie zaliczam.
1
@Pressinho a na chuj ci system z ocios którzy nic nie robią? Sprzedać 49% i inwestor zakończy wały zarządów od 20lat. Klub nadal będzie socios. O co wam chodzi z tym nastawieniem ze to musi być pieprzone 100% kibiców którzy nic nie robią.
0
@Pressinho Bayern sprzedał 49% i jakoś źle na tym nie wyszli. Socios nie angażują się w życie klubu. Tylko 10% chodzi na głosowania. Przecież tacy ludzie swoim lenistwem tylko szkodzą. @tbas ma rację w tej kwestii. SOCIOS obecnie niszczą ten klub.
1
@tbas dodam więcej. Oni mają w nosie co się dzieje. Nawet Bartomeu by nie pogonili gdyby Messi nie wtrącił swoich 5 groszy. 10% frekwencji, przyklepują na głosowaniach pomysły zarządów jak leci. Nie ma żadnego zaangażowanego człowieka który realnie coś wniesie, pomoże, załatwi. Parodia zarządzania klubem.