- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
2
FC Barcelona zdobyła 5 punktów w ostatnich 7 meczach La Liga, co jest najniższym wynikiem od czasów Franka Rijkaarda - w sezonie 2003/04. [
@2010MisterChip
20 lat nie było takiej serii. :) Brawo Lapcio, zmontowali wielki zespół
A tu jeszcze mocniej:
FC Barcelona przegrała trzy mecze z rzędu u siebie w La Liga po raz drugi w swojej całej historii. [
@2010MisterChip
1-2 Valencia CF (03.10.1965)
1-4 Atlético (17.10.1965)
0:1 Saragossa (14.11.1965)
1-2 Las Palmas (30.11.2024)
0-1 Leganés (15.12.2024)
1-2 Atlético (21.12.2024)
1
@tbas a i tak ktoś napisze, że "czasami się przegrywa, taki jest sport" xD
0
@tbas niby tak, ale do mnie same liczby nie przemawiają, bo Barca Rijkarda była nie do oglądania, a tutaj jest bardzo duża nadzieja, że to zaskoczy bo potencjał ogromny. Mimo porażki ta barce dzis sie przyjemnie oglądało, pomijając masę zmarnowanych okazji to tworzyli je jak na zawołanie z druzyna ktora straciła najmniej goli w lidze
1
@Kinginiesta Z 7 ostatnich meczy w LL, tylko dziś wyglądali na poziomie, z Leganes 1 połowa, reszta do zapomnienia. Z RSS pierwszy raz od 200lat strzału nawet nie oddaliśmy. Jesteście zaślepieni tyle wam powiem
0
@tbas ja się wstrzymam z jakimkolwiek opiniami do końca sezonu, za długo oglądam piłkę, żeby kogokolwiek skreślić na półmetku. Nie bardzo rozumiem czego Ty oczekujesz? Zwolnienia Flicka ?
0
@Kinginiesta odniosłem się do twojego komentarza a nie zwolnienia. Piszesz ze teraz grają dobrze, nie nie grają, dziś zagrali dobrze, tylko dziś.
0
@tbas nie nie tylko dzis bo z Mallorca Borussia a nawet Betisem zagraliśmy niezle z Betisem też straciliśmy gola w ostatniej akcji meczu
0
@Kinginiesta nie z Betisem nie kontrolowaliśmy meczu, wręcz Betis bardziej zasłużył na wygrana, a na remis na pewno, każdy tak pisał, komentatorzy tez. Masz słaba pamięć.