- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1558 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1558 Culés
0
Święta, Święta i po Świętach.
Tymczasem Markus Stoffel, profesor klimatu na Uniwersytecie Genewskim, twierdzi, że możemy być świadkami kolejnej erupcji wulkanu Tambora (Indonezja).
Według Profesora najważniejsze pytanie brzmi tak naprawdę, kiedy wulkan wybuchnie, a nie czy w ogóle do tego dojdzie. Dowody geologiczne sugerują, że szansa na masywną erupcję w tym stuleciu wynosi 1 do 6.
Następna potężna erupcja "spowoduje chaos klimatyczny a Ludzkość nie ma żadnego planu" — dodał Stoffel.
Erupcja wulkanu Tambora w Indonezji w 1815 r. zmieniła świat. Najpotężniejszy wybuch w historii wysłał w niebo ogromny pióropusz pyłu i dymu, które przesłoniły promienie słoneczne ogrzewające Ziemię. Nastąpił "rok bez lata" — temperatura na planecie spadła, zabrakło plonów, ludzie głodowali, rozprzestrzeniła się pandemia cholery, zmarły dziesiątki tysięcy osób.
Tekst skopiowałem sobie z pewnego portalu.
1
@fart Czemu nie można po prostu zbombardować tego wulkanu żeby go nie było? Nie wiem na co oni czekają?
2
@MesQueUnClub96 xDDDDDD
1
@fart @Sulimo opinia?
1
@fart @Sulimo Ktoś Ci podprowadza content
1
@TheNekro94 Przyszłość tego kraju. Ręce opadaja xD
Oj @MesQueUnClub96 ;D
@John_Doe Nic z tych rzeczy ;D po prostu rzucił mi się w oczy ten tekst i grzechem byłoby go nie wrzucić na La Bomble. ;)
0
@fart Albo czemu nie wyleją do wulkanu po prostu zimnej wody? Wtedy wulkan ostygnie i powstanie obsydian który będzie dobrym materiałem budulcowym
@TheNekro94
Wystarczy tylko pomyśleć, lol
0
@MesQueUnClub96 Tobie ktoś powinien zimną wodę na łeb wylać. Czym mają lać? Wiadrami? xD
0
@TheNekro94 No a mało ludzi jest na świecie? Zebrać x ochotników i niech wlewają wodę