- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1078 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1078 Culés
2
Cyrk rejestracyjny Olmo i Pau to jedna kwestia, natomiast podstawowe pytanie powinno brzmieć po co on został kupiony mając w środku sporo opcji i drugie pytanie w jaki celu kupiony został Torres. Ponad 100 mln wydane, a korzyści marginalne, bo i jeden i drugi ma przebłysk.
0
@kibic1899 Dużo opcji w pomocy? Dzieciak Torre i Gavi wracający po długiej kontuzji, poza tym to nie jest pomocnik to grania wyżej, a de Jong to szkoda gadać. Przy odejście Gundogana to był dobry transfer. Olmo to jeden z 3 zawodników w naszej kadrze, który jednym zagraniem może odmienić mecz. Brakowało nam pomocnika dynamicznego, od wielu lat takiego u nas nie ma.
0
@kibic1899 Casado i Bernal przed sezonem mało kto ich realnie traktował jako tzw opcję. De Jong wrócił niedawno, Gavi to samo. O czym Ty mówisz w ogóle człowieku?
0
@BezglutenowyPedri @Kamiloza91 rozumiem, że poza świetnym początkiem sezonu, powinno się od niego budować zawsze 11kę? Fajnie, tylko odkąd dołączył do klubu już miał epizod dłuższej kontuzji. Przy obecnych problemach finansowych można było spróbować wyciągnąć kogoś z La Ligii, ogranego i doświadczonego, za np. 15/20 mln czyli już na starcie mniejsze pieniądze. Torres to dopiero było utopienie pieniędzy, takiemu Joselu, Luukowi de Jong to on "proszę Pana" powinien mówić...
0
@kibic1899 Najpierw mówisz., że mamy wiele opcji (co wędług mnie nie jest prawdą) w pomocy, a teraz że trzeba było kupić kogoś doświadczonego. I co w pomocy chciałbyś mirć Pedriego, Torre i kogoś doświadczonego? Pedri, Olmo, Totrre ton znaczna różnica. Poza tym ja nie uważam, że akurat Olmo mieli kupić, tylko pod względem czysto piłkarskim to bardzo doby transfer, nie dość, że posiada wielką kreatywność, to wprowadza dużo dynamiki. Moim zdaniem dlatego Flick go chciał. Co do kontuzji to na razie opuścił tylko 6 spotkań, co na tym etapie nie jest problem, wieli piłkarzów na świecie na tym etapie tyle nie zagrała, np. Kylian, Vini. Oczywiście może mieć więcej kontuzji, ale to czas pokaże, jeśli go zarejestrują.