- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 799 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 799 Culés
1
Okienko 14/15: Suarez, Rakitic, Ter Stegen, Bravo, Vermaelen, Mathieu.
Okienko 16/17: Umtiti, Gomes, Paco, Digne, Cillessen
Okienko 17/18: Coutinho, Dembele, Paulinho, Semedo
A to tylko najgłośniejsze nazwiska, bo wspierane to było powrotami z wypożyczeń. I chociaż wiele z tych nazwisk nie wypaliło, to trudno nie odnieść wrażenia, że stać nas było prawie na cały świat. Były to też często przemyślane ruchy, które na starcie wydawały się być inwestycjami. Nawet taki Dembele pomimo złego zakończenia uchodził za turboskrzydlowego. Coutinho? Jarałem się tym transferem jak małolat.
Okienko 24/25: Olmo, Pau Victor za 3 miliony. Ten pierwszy już poza Barca. Komentarz zbędny.
3
@LOPEZ16 przemyślane ruchy? Przesuwali kasę z budowy stadionu by to spinać i zadłużyli klub na kolejne 300 mln euro od 2016 roku. Przemyślane jest uzupełnianie składu i dbanie o to by była poduszka finansowa. Dodam jeszcze że przepłacaliśmy na pensjach czego pokłosie mamy do dziś.
2
@LOPEZ16 17/18 ilu z nich wypaliło ?
1
@kaamil1910 Paulinho swoje zrobił. Wątpię czy ktoś wymagal więcej od niego.
0
@kaamil1910 Ale ten post nie jest o udanych transferach, a udanych okienkach
0
@LOPEZ16 czyli miarą udanego okienka jest przesuwanie środków przeznaczonych do czegoś innego i wydawanie pieniędzy których nie masz? Klub miał w uśrednieniu 60 mln euro na transfery na każdy sezon według ówczesnego prezydenta i to co wygeneruje. Udane okienko to takie, gdzie klub sprzedażą piłkarzy i ewentualnymi wpływami potrafił zebrać środki na transfer, a nie przesuwać miliony z kolejnego okienka by kupić Gomesa czy potem przesuwać środki z budowy stadionu.
0
@LOPEZ16 Czyli transfer Coutinho i Dembele to dla Ciebie udany transfer ? To właśnie był początek naszych kłopotów