- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1024 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1024 Culés
0
Ktoś przychodzi i daje 100 za raphinhe , sprzedajemy ??? Ja bym sprzedał. Już jakiś czas temu ( chyba latem ) , tebas coś tam bredził ze jeżeli chcemy wyjść z kryzysu musimy kogoś sprzedać ( wymieniał pedriego czy gaviego itp), I w tym wszystkim tebasowi o to chodzi, widzi że w tych młodych jest potencjał, I szansa na kolejne złote pokolenie la masi , I chce nie dopuścić do tego . Dlatego uwazam ze raphinha w obecnej sytuacji jest chyba jedynym za którego dostaliśmy konkretne pieniądze, a którego sprzedaż by aż tak nie bolała ( jak np pedriego czy yamala albo nawet kounde ) , no bo już za takiego de jonga , araujo czy ferrana to ile my byśmy dostali ?
1
@Pawlusek Na miejscu Barcy to bym sprzedał Araujo, bo jest potencjalnie dużo do wyciągnięcia za niego, a obrońcy w klubie są. Ferrana i De Jonga to już swoją drogą przydałoby się pozbyć.
0
@Pawlusek a w miejsce Raphinii kto?
11
@Pawlusek
Nie sprzedajemy. Stracimy najlepszego gracza tej drużyny, a zarząd nie może dostać do ręki takich pieniędzy, bo wyda to na głupoty. Potem nie będzie ani zawodnika, ani pieniędzy.
3
@Pawlusek, Raphinha jest nie do ruszenia. Nie można go sprzedać. Jeśli miałbym wybierać to de Jong lub Araujo, ewentualnie Christensen
0
@DonCarletto w klubie jest czterech piłkarzy na których możemy dużo zarobić, pedri yamal raphinha I kounde , za araujo duzo nie zgarniemy , najpierw by musiał przedłużyć kontrakt , później go piłkarsko odbudować i dopiero można myśleć o sprzedaży
0
@Pedri16Future młodzież, la masia
0
@FCB_dimiC No ci trzej to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale za nich razem nie dostaniemy tyle co za samego raphinhe
1
@Pawlusek Pedriego, Yamala, Raphinhy, Kounde nikt nie sprzeda. Ja mówię o możliwych opcjach. Araujo by poszedł spokojnie za 70 przynajmniej.
0
@DonCarletto może dwa lata temu tak , ale nie teraz . Nikt nie da tyle za gościa z 1.5 rocznym kontraktem , i to dla nas . Chyba że to my byśmy kogoś kupowali
1
@Pawlusek Da i to na luzie. Ktoś z Anglii już wgl.