- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
10
Pismaki nie próżnują:
- Liverpool postara się o Kwaraczkelie.
- City porozumiało się z Marmoushem z Eintrachtu, a do tego chcą dać 50 milionów za Khusanova z Lens. Chłopiec ma 20 lat. Uzbek trafił w 2023 do Lens za 100 tysięcy. Jesli City wyłoży za niego 50 milionów to ja nie mam pytań.
Jakby tego było mało to Manchester City porozumiał się z Vitorem Reisem z Palmeiras. Mistrz Anglii chce sfinalizować transfer za 40 milionów euro. [UOL]
- Mourinho pyta o Piątka ( @JanneAhonen )
- Zinédine Zidane to na ten moment główny kandydat do zastąpienia w 2026 roku Didiera Deschampsa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Francji. [L'Équipe]
2
@escarabajo Po co im Kvara jak maja Diaza, Gakpo i Jote, ktorzy moga z powodzeniem grac na LS? Jak dla mnie gruba plota.
1
@escarabajo @JimMorrisonFCB Kvare zwija PSG za 80mln plus juz są dogadani 4lata kobtrakt i zarobki 3x wyższe niż w Napoli.
5
@escarabajo a my nie możemy kupić Ryśka z klanu bo cała la liga walczy z nami. A reszta wydaje hajs.
3
@tbas Nie mozemy, bo nie zyje... Ale gdyby zyl to pewnie i tak by sie nie udalo bo ffp.
1
@tbas my to sobie możemy:)
@JimMorrisonFCB i Gakpo i Jota to jakoś bliżej mi to 9. Szukają kogoś za Salaha, ale Kvara to nie ta strona. Do tego ponoć Nunez na wylocie.
@Lionel_Messi10 o PSG to póki co tyle samo co o Liverpoolu. Grzecznie poczekam na oficjalne informacje. Teraz tylko wrzucam plotki:)
1
@tbas No i niech wydają > Bardzo dobrze że my nie możemy wydawać, bo te wydawanie nie wychodzi nam na dobre