- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
6
Jest duża różnica pomiędzy Barcą początku sezonu, a Barcą ze stycznia zarówno na korzyść jak i na niekorzyść
Gdy Barca wygrywała seryjnie mecze, była skuteczna do bólu, ale mecze były całkowicie szalone. Brakowało kontroli nad piłką i poklepania jej. Rywale często grozili wrzutką za linię obrony. Stąd w czasie tej gorszej serii mecze wyglądały okropnie - obniżyła się skuteczność i wyszły wszelkie mankamenty takiego grania na wariata.
Ostatnie mecze pokazały, że Flick musiał popracować na tą naszą tiki-taką, bo piłka wymieniana jest płynnie, a gra się ustabilizowała. Zastanawiało mnie w październiku, dlaczego w stosunku do Bayernu Flicka, Hansi tak zradykalizował swoją piłkę w kierunku wertykalności, mając tylu techników, którzy mogą lepiej chronić piłkę.
Jakkolwiek bolesne by nie były wyniki meczów z Leganes i Atletico, sposób gry ewoluował i wydaje mi się, że teraz trzeba czekać na efekty.
1
@Comentateiro """"""Hansi tak zradykalizował swoją piłkę w kierunku wertykalności, mając tylu techników, którzy mogą lepiej chronić piłkę. """""""
Nawet we wczorajszym meczu przez to przez nonszalancje Raphy i braku poszanowania piłki zaczęła sie akcja zakończona czerwem Szczęsnego.
1
@Comentateiro jak dla mnie przyczyny są 2
1.powrót 9 zawodników kontuzjowanych a jeszcze Andreas nie zaczął grać a doszedł Martinez.
2.zmęczenie zawodników co grali od początku sezonu i widać to było po obronie.
Tutaj zwyczajnie zawodnicy po kontuzjach muszą dojść do równej formy.Najbliżej tego jest gavi.Mowa tu o fdj, Olmo, fermin tu Olmo jest najbliżej formy jest nierówny.