- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1484 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1484 Culés
1
"Argentyńczykowi kończy się niedługo kontrakt w klubie Davida Beckhama. Żeby nakłonić Leo do podpisania nowego kontraktu na kolejne 2 lata... zgodzą się zawrzeć klauzulę dającą mu możliwość wypożyczenia do FC Barcelony w trakcie przerwy w rozgrywkach tj. od listopada 2025 roku do marca 2026 roku! Czy Messi powinien skorzystać z tej furtki?"
Marzenie, kiedyś Henry zrobił taki powrót.
Barca bardzo by zyskała finansowo.
6
@SergioBusquets5 oby nie, czas Messiego w Barcelonie się skończył. Powinien wrócić tylko na pożegnalny mecz.
0
@SergioBusquets5
Tak. Messi przyjdzie do nas, a Inter Miami będzie opłacać jego kontrakt w zamian za możliwość oglądania brzucha Laporty.
1
@SergioBusquets5 jakieś bdzury. Barcelona może zarejestrować jakikolwiek transfer 1 stycznia 2026 jeśli będzie miała ku temu warunki. Nie ma możliwości zatem wypożyczenia w środku rundy.
0
@SergioBusquets5 niestety nie ma miejsca w obecnym składzie dla Messiego, Yamal jego zmiennikiem nie będzie, a Rapha to kozak na 10, czas Leo dobiegł końca, chyba że jakiś Last Dance jako zmiennik
0
@Salchent Oczywiście, że jest. Przecież gorszy od Olmo nie będzie, Pedri,Gavi, Messi. Lamine, Lewy, Rapha.
0
@SergioBusquets5
Messi w drugiej linii w taktyce Flicka, gdzie trzeba stosować intensywny pressing, to istne samobójstwo. To nie wyjdzie.
0
@NeroTFP1 Racja, no to chociażby jako rezerwowy o ile by się zgodził. Coś w stylu Modrica w Realu.
0
@clyde Jako rezerwowy dlaczego nie?
0
@Nightraider co? a w letnim okienku? skąd takie info?
1
@SergioBusquets5 w letnim lub zimowym. Ale nie w listopadzie. Tak ustalili w Hiszpanii kształt okienek.
1
@SergioBusquets5 ten news to totalna bzdura pismaków. Okienko transferowe zaczyna sie 1 stycznia dla klubów z europy i wczesniej nie ma mozliwosci sprowadzania zawodników w trakcie sezonu. Do tego zeby wypozyczyc zawodnika zadna klauzula nie jest potrzebna. Kolejna sprawa, ze sam Leo wypowiedzial sie juz, ze Inter Miami jest jego ostatnim klubem w karierze i przenosiny do europy na miesiac czy dwa nie mają sensu. @Nightraider jak zawsze racje ma!
0
@Lanosss Nie no ja się domyślam, że to bzdury ale nie broń człowiekowi marzyć :p i zapomniałem o tych słowach Leo, one ucinają cały temat.
0
@Nightraider Wyjaśnione, dzięki.