- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
0
Robert jeden z najlepszych 9 Barcy w XXI wieku (po Suarezie i może przeskoczy Etoo) jak sobie pomyśleć że jeszcze w wieku 22 lat grał w ekstraklasie to brzmi abstrakcyjnie xD
Przecież taki David Villa czy Zlatan gorzej sobie radzili w Barcy
0
@Herato To właśnie jest niewiarygodne, że gość zaczynał w Polsce, tyle lat spędził w tym naszym przegnitym systemie, ale i tak udało mu się wejść na szczyt. Niesamowite.
1
@kanver_ karne, pustaki i odbijanie piłki od sęka to nie jest szczyt
Tak by napisał pewien Aleksander
0
@Herato Etoo to już dawno przeskoczył i jest wyżej od Suareza
1
@Herato Pierre Emerick Aubameyang > Robert Lewandowski
Dlaczego pominąłeś najlepszego napastnika w historii Barcelony?
1
@BORO_12 chodzi mi o grę sama w Barcy a jednak Etoo zapewniał bramkami zwycięstwo w LM
1
@BORO_12 Nie no co ty gadasz? Robert Lewandowski ma fajne liczby, trofea ale do wyników Luisa Suareza i Samuela Eto'o wciąż mu brakuje.
1
@BORO_12 Wyżej od Suareza? Jeszcze nie i raczej nie będzie wyżej.
0
@Herato a dobra to źle zrozumiałem
@Stinger_ źle zrozumiałem, myślałem że chodzi ogólnie o ich kariery
0
@BORO_12 Nie jest wyżej od Suareza i nie będzie.. nieważne czy pod względem całej kariery czy tylko w Barcy.. i ty coś mówiłeś o faworyzowaniu kogoś ze względu na sympatię. Rozumiem, że wolisz Lewego ale nie zakłamuj rzeczywistości.
0
@Donnie_Darko lepsze liczby + deklasacja w trofeach indywidualnych. Dziękuję za dyskusję
0
@Herato villa u nas bardziej na skrzydle pykał