- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1184 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1184 Culés
7
Filmik oburzonej internautki rozpalił do czerwoności użytkowników TikToka. Pewna tiktokerka opublikowała nagranie, na którym opowiedziała o swoim doświadczeniu z byłym już chłopakiem. Po wspólnym, romantycznym wyjeździe dziewczyna dostała od niego szczegółowe rozliczenie w Excelu z informacją, ile pieniędzy ma mu oddać. Internauci spieszą z komentarzami, jednak nie wszyscy stanęli po stronie oburzonej .
W pliku znalazły się opłaty za hotel, loty oraz drobne zakupy spożywcze. Dziewczyna tłumaczy, że ten podział wydatków był dla niej oczywisty, bo umówili się, że dzielą się wydatkami na pół, jednak zdziwiło ją to, że były chłopak uwzględnił w zestawieniu także ceny pamiątek dla jego rodziny, a nawet kolację urodzinową, na którą sam zaprosił partnerkę. Internautka nie kryła zaskoczenia drobiazgowością mężczyzny.
@Bocheno1 prawdziwy z ciebie Dżentelmen. pamiątki dla @Kessie i @Luciano99
1
@gumaz xD. .
0
@gumaz, a po co ona dodaje jakiś filmik? Na zrzutkę liczy?
5
@gumaz jeśli to prawda to przeraża mnie sytuacja na rynku matrymonialnym w dzisiejszych czasach. Faceci i kobiety robią sobie tak pod górę w tym temacie uważając, że randka czy relacja to jest jak firma w której trzeba się rozliczać z każdej rzeczy i wszystko trzeba mieć na papierze. Przykre to jakie podejście mają obie strony. Dla mnie nie ma problemu postawić kawy na pierwszej randce bo jeśli się umawiam to mam w planach dalsze spotykanie się. Na drugiej może kobieta też postawić i chyba nie ma problemu. Jeśli jest większa relacja i chłop rozlicza kobietę za wyjazd we dwoje gdzie się umawiali miedzy sobą na wydatki no to tylko jej współczuć