- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2693 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2693 Culés
0
Mamy pierwszy transfer do Barcy.
Ansu zostaje i się odbuduje!
1
@poskus to już wolę Douglasów jak takie transfery.
0
@poskus Ansu do kiedy ma umowę?
0
@Kwiatek67 niestety aż do 2027 roku.
0
@Nightraider dwa latka. Luzik arbuzik.
Szybko się go pogoni gdzieś.
0
@jacobFCB żeby tylko Laporta nie wpadł na pomysł, by przedłużyć mu umowę pod rozbicie kontraktu. Bo nie wykluczam tego w 2026 roku, by sobie załatwić kiełbaskę wyborczą.
0
@Nightraider To by był chyba jeden z najgorszych pomysłów, bo Ansu wtedy mógłby sobie siedzieć w klubie przez kilka lat, bez zobowiązań, skoro i tak nie gra.
0
@negreanu ale brzmi to jak ruch który mógłby Laporta wymyślić. Byle udobruchać wszystkich, posunąłby się nawet do tego. Lengleta zresztą podobnie ogarnął, tylko że w tym wypadku piłkarz najpewniej sobie pójdzie. W przypadku Ansu zaś to urządzanie się w gnojówce.
0
@Nightraider Tyle, że Lenglet był otwarty na wypożyczenie, grę w innym klubie a tutaj Fati widać, że nie bierze pod uwagę innej opcji jak zostanie w Barcelonie, mimo jasnego sygnału trenera, że nie pogra.
0
@negreanu jednak rozbicie kontraktu było ruchem pod FFP. Nie było konieczne by wypożyczyć. Gdyby Lenglet się zaparł, to i tak by go wypożyczyli, bo baliby się że tu zostanie.
W przypadku Ansu to byłaby obustronna korzyść, ale chwilowo. Barcelona miałaby środki w FFP, a Ansu by sobie przedłużył wczasy. Laportę stać na takie pomysły, dlatego lepiej by na to nie wpadł.
0
@Nightraider No tak wiem, że przedłużyli kontrakt, żeby rozłożyć płatności pod FFP. Mi chodziło bardziej o podejście tej dwójki względem samej gry.