- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1462 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1462 Culés
7
Paletkarze się w końcu trochę uspokoją na jakiś czas
0
@FCB_dimiC No nareszcie ;)
1
@FCB_dimiC Jeszcze jutro i w niedzielę, ale na niedzielę na pewno przyda się przerwa taktyczna od tej strony.
4
@negreanu Spokojnie.Pozostali tenisiści w turnieju, nie mają aż tylu fanów co duo DjokoCaraz.
0
@FcPortoFan1999 Tyle, że w niedzielę po za tenisem, do którego nic nie mam będzie miltum postów o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, fanów i przeciwników, do tego niedziela handlowa czyli kolejny La Ramblowy klasyk do rozmów wtedy a na deser mecz i jak coś będzie szło nie tak to wiadomo czego się spodziewać.
0
@negreanu A niech sobie będzie.Weź pod uwagę jedną rzecz.To tylko raz w roku taka orkiestra jest.
0
@FcPortoFan1999 Ta tyle, że będzie tutaj nerwowa atmosfera
1
@negreanu Ja lubię nerwowe atmosfery.
3
@FCB_dimiC No dwa tygodnie potem lecimy Doha Dubaj IW Miami...
0
@adi7adi8 I kolejne sukcesy lub porażki JadwIgi Świątek i Mistrza z Wrocławia?
0
@FCB_dimiC Panie, ale jutro kobiecy finał i każdy normalny będzie za Keysową.
0
@FcPortoFan1999 Nic nie wskazuje żeby mieli się wycofać z grania więc tak będą wygrywać albo przegrywać :d
0
@adi7adi8 Tak jak dla Huberta, do kwietnia będzie szansa na jakieś tytuły, tak dla Igi to początek przygotowań do odzyskania fotelu liderki WTA.
0
@FcPortoFan1999 Teraz to będzie ciężko bo do RG włącznie to głównie trzeba punkty bronić niż dokładać
0
@FcPortoFan1999 A jak mieli bu mieć. Szwab i Sterydziarz.
1
@PatrykBarca I co w tym złego że Szwab? ;) @adi7adi8 A więc kampania pod tzw. 4-peat na Roland Garros.
0
@GigiAmoroso a wszyscy wiemy jak sie skonczy kobiecy final
1
@mekston Z tej okazji klasycznie:
https://stejk.org/mem/19480