- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 909 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 909 Culés
1
Takich obleśnych ludzi jak Korwin ciężko szanować. Dla niego fejm w internecie jest ważniejszy niż namiastka przyzwoitości. Masa obywateli Białorusi cierpi z okazji różnych represji, część musiała uciekać z kraju, ale potem pojawia się taki karierowicz, który musi narobić szumu, bo jest jakimś Królem internetu i boi się stracić koronę.
0
@Nightraider a co się stało?
0
@ali3gator złożył gratulacje Łukaszence po zwycięstwie w "demokratycznych wyborach".
1
@Nightraider Patrząc technicznie, to Łukaszenka wygrał w demokratycznych wyborach. W demokracji na wzór tej, jaką mieliśmy w PRL - troche modyfikowanej.
0
@Nightraider On zawsze uważał, że należy szanować przywódców innych państw nawet jeśli są źli. Dlatego zwraca się do wszystkich "jego ekscelencja" :)
2
@ali3gator Tylko działa to zwykle do przywódców na wschód od naszego kraju...
O np. Angeli Merkel czy innych przywódcach UE już inaczej się wyrażał...
0
@Bobo25 No bo to zależy od pozycji w państwie.
A do tego ludzi bardziej irytuje gdy nazwie Putina czy Łukaszenkę ekscelencją i od razu się triggerują, co Korwina tylko cieszy. :)
1
@Bobo25 o takim Bidenie losowo. Czasem doda JE, a czasem pisał wręcz "Józio" zamiast chociażby Józef, skoro się wziął za spolszczanie. Ale wtedy by nie mógł przywalić.
0
@ali3gator nie od dziś wiadomo, że Korwinowi jest bliżej do wschodu niż zachodu.
1
@Nightraider Boże XD no bo Joe to właśnie Józio a nie Józef jak by było w przypadku Joseph
0
@skubi99 to niech Korwin jest konsekwentny i pisze Władzio czy Olo.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nightraider Jak powie "Jego Ekscelencja Emmanuel Macron" to nikt nawet nie zwróci uwagi, a jak Putin albo Łukaszenka, to jest sensacja. :)