- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
26
Barbara Nowacka: "Na terenie okupowanym przez Niemcy POLSCY NAZIŚCI zbudowali obozy, które były obozami pracy, a potem stały się obozami masowej zagłady".
Teraz oczywiście tłumaczy że to przejęzyczenie.
I ona stoi na czele edukacji w Polsce,brak słów.
1
@Roobo
"I nikt Nam nie wmówi, że Białe jest białe a czarne jest czarne" - jarosław kaczyński.
Każdy się może pomylić/przejęzyczyć. Wielkiej dramy bym z tego powodu nie robił.
Najważniejsze, że się przyznała do błędu.
18
@fart Przejęzyczenie?!
Jeśli minister edukacji rządu polskiego zamiast słów "niemieccy naziści" używa sformułowania "polscy naziści", oskarżając Polaków o budowę obozów koncentracyjnych, i to w rocznicę wyzwolenia Auschwitz, to albo:
1. Jest niespełna rozumu
2. Jest ojkofobem
3. Jest antypolskim ideologiem marksistowskim
4. Wszystkie ww. odpowiedzi są prawidłowe
8
@fart Normalny człowiek jak się przejęzyczy to zazwyczaj po kilku sekundach się poprawia.
Po drugie od ministra na konferencji mam prawo wymagać by myślał o czym mówi.
Przeszło by ci przez gardło "polscy naziści" bez jakiejś refleksji?
5
@fart jak można się przejęzyczyć w tym temacie? Niespełna rozumu jesteś?
4
@Criss18Barca Czemu wklejasz 1:1 post Czarnka z Twittera? Coś za to dostałeś?
0
@Roobo Nie popieram tego, ale co się stało to się nie odstanie sprostowała i tyle. Gorzej gdyby nie widziała w tym problemu.
@wyrek to może ja rozstrzelajmy co ty na to?
2
@fart Ona tego nie sprostowała i nie przeprosiła tylko zrobiło to ministerstwo na swoim profilu.
1
@Roobo Przejezyczenia są bardzo groźne
0
@Roobo No to w takim razie bardzo żle się zachowała.
1
@fart, połowiczna racja bo błądzi każdy, ale tych kompromitacji jest zbyt wiele. Nie po to wybiera się ludzi na tak odpowiedzialne stanowiska by co chwilę pojawiały się jakieś nowe "kwiatki".
2
@Roobo Załóżmy, że to nie przejęzyczenie. To znaczyłoby, że ona uważałaby, że to Polscy naziści rzeczywiście zbudowali obozy, a to jest niedorzeczne. Jeśli twierdzisz, że chciała tak powiedzieć, to byłbyś niespełna rozumu.
Docelowa wypowiedź miała brzmieć: "Na terenie okupowanej przez Niemcy Polski, naziści zbudowali obozy, które były obozami pracy, a potem stały się obozami masowej zagłady"
Nowacka wykazała się ogromną niechlujnością, ale tylko fanatyk zarzuciłby jej rozmysł.
Chyba, że sama potwierdzi, że taka była jej intencja.
0
@Comentateiro ty masz zdrowie z nimi walczyć.
0
@tbas Mi zdrowia na takich nie zabraknie. Sekciarz się kompromituje fanatyzmem a 20 innych sekciarzy jeszcze to poleca.
0
@Comentateiro A skąd ja mam wiedzieć co ona myśli?
To niektóre osoby właśnie z Lewicy mówiły na przykład o tym że nas Armia Czerwona wyzwalała.
Po za tym nawet jeśli zrobiła to przypadkiem to nic nie zmenia i powinna polecieć ze stanowiska po takich słowach za swoją bezmyślność.