- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
1
Czy rok przerwy po maturze jest waszym zdaniem opłacalny?
5
@MesQueUnClub96 To zależy, co będziesz w tym czasie robić i czy masz pewność, że po roku zechce ci się pójść na studia.
14
@MesQueUnClub96 Rok przed trzydziechą to już mógłbyś się za jakąś robotą rozglądać.
3
@MesQueUnClub96
Kiedyś dla wojska był bardzo opłacalny ;)
2
@MesQueUnClub96 zależy co chcesz robić przez ten rok. Jak chcesz rok przerwy bez jakiegoś celu to według mnie bez sensu
2
@MesQueUnClub96 Z doświadczenia powiem, że 13 lat po skończeniu liceum na drugiej klasie jest ogólnie całkiem opłacalne.
2
@MesQueUnClub96 Nie, studia od razu, póki jesteś w trybie nauki. Potem się odzwyczaisz i siedzenie na zajęciach czy nauka może być męczarnią
2
@MesQueUnClub96 ja po maturze zrobiłam rok przerwy, poszłam sobie do pracy, zresetowałam się po skończeniu szkoły średniej i po roku poszłam na studia. Nie żałuję :D
0
@macio_944 Nie rozumiem?
@Kapitan hawk Mnie nie przygarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 Po prostu chodzi mi o to, że w niektórych przypadkach warto jest znaleźć jakąś drogę i się w niej kształcić niezależnie od matury, czy studiów. Mamy mnóstwo dostępów do różnych kursów etc., więc czas typu rok przerwy po maturze możesz poświęcić na znalezienie odpowiedniej drogi i kształceniu się powoli w tym kierunku we własnym zakresie.
0
@MesQueUnClub96 ja nie żałuje
tylko ,zę moja przerwa wypadała na rok covidowy także nie straciłem czasu na zdalnych zajęciach i mogłem dobrze poznać ziomków z roku haha