- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
6
Batfamily w DCU do wyjścia ''Brave and the bold'' włącznie, ma mieć następujących członków:
-Batman (Bruce Wayne),
-Catwoman (Selina Kyle)
-Alfred,
-Nightwing (Dick Grayson),
-Batgirl (Barbra Gordon - Zakładam, że w takim razie Barbra będzie już po killing joke i po powrocie do możliwości chodzenia)
-Red Hood (Jason Todd),
-Red Robin (Tim Drake),
-Spoiler (Stephanie Brown),
-Robin (Damien Wayne)
-Orphan (Cassandra Wayne, czyli już po adopcji przez Bruce'a),
-Batwoman (Kate Kane),
-Signal (Duke Thomas)
-Batwing (Luke Fox)
Zero informacji o Bluebird (Harper Row), Azrael (Jean-Paul Valley), Ghost-Maker (Minhkhoa Khan)
Dodatkową informacją jest to, że nie każdy ma się pojawić w Brave and the bold, a niektórzy mogą zawitać w dcu nawet wcześniej lub ogółem w innych produkcjach.
@Pedri16Future @Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Kgorecki2500
0
@HypeR ciekawe gdzie będą jeszcze skoro nie wszyscy będą w Brave and the Bold. Wszyscy członkowie najbardziej znani są, więc bardzo dobrze. Brakuje tylko Ace.
0
@HypeR Bardzo mi się podoba że będą od razu w takiej ilości. Batman jest najciekawszy właśnie na tle swojej rodzinki a że Gunn wie o co chodzi w komiksach to można się spodziewać czegoś dobrego. Może Barbra będzie przed i pokażą nam jak Joker ją postrzeli żeby co byłoby mocne i potem dostanie Oracle. Ogólnie jednak to wierzę w to co robią i czekam na projekty.
0
@Szreko podczas killing joke Jason jest robinem. więc jak już to musiałby być flashback
0
@HypeR To jest nieistotne kto co i kiedy. Oni nie mają przenosić komiksów 1 do 1 tylko pokazać nam ciekawą historię stojącą na własnych nogach. Utrata możliwości chodzenia po załóżmy kilku filmach byłaby czymś wstrząsającym dla widzów.