- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1559 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1559 Culés
0
Handlujesz w internecie? Skarbówka się dowie.
Do końca stycznia platformy internetowe, takie jak Allegro, OLX czy Vinted, muszą - jak przypomina dziennik wskazując na obowiązek wynikający z dyrektywy DAC7 - przesłać fiskusowi informacje o sprzedawcach, którzy przeprowadzili rocznie (chodzi o dane za lata 2023 i 2024) przynajmniej 30 transakcji. A także o tych, którzy sprzedawali rzadziej, ale w sumie za więcej niż dwa tysiące euro.
https://www.pap.pl/aktualnosci/handlujesz-w-internecie-skarbowka-sie-dowie.
2
@Arden wchodzą nam w dupe aż miło
5
@Arden noo. Komuna coraz bliżej xD
2
@Arden e tam ja się uśmiecham i jest legancko tu tego.
0
@Arden będą ludzie wystawiać po 1pln a z ceną się dogadywać osobiście pewnie :P
3
@MysticCat Jak to niby by miało działać? Przez pół polski byś jechał aby zapłacić resztę? :D
1
@MysticCat przecież Ci skontrolują saldo konta bankowego, to o czym ty mówisz? Nie masz żadnej prywatności przed szczurami ze skarbówki zarabiającymi 3900netto i czekającymi żeby tylko drugiego człowieka za tą wypłatę zgnoić na polecenie swoich podwładnych.
0
@SelloutCrowd Co Ci skontrolują jak się dogadasz na gotówkę osobiście?
0
@MysticCat ok. Ktos sprzedaje cos w krakowie, ja jestem w gdansku. Jak sobie to wyobrazasz z dogadaniem sie na gotowke osobiscie?
0
@SelloutCrowd zdecydowana większość transakcji na np. OLX to transakcje lokalne. Jesli ktoś będzie sprzedawać przedmiot za dajmy na to 25k PLN to tak, bardziej będzie się opłacało pojechać i odebrać coś własnym transportem niż płacić za to podatek.
Dochodzi też możliwość przyjmowania przelewów a banki są zobligowane do rejestrowania i przekazywania do US wszystkich transakcji na kwotę równą lub wyższą 15k €. Możesz też przyjmować pieniądze opisane jako darowizna.