- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1300 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1300 Culés
7
I powiedzcie mi, czyż La Rambla nie jest piękna bez polityki oraz ujadających HD, podszywek i innych wynalazków?
5
@Kapitan hawk Otóż to! Polityka powoduje najgorsze podziały,a oni się śmieją
2
@Kapitan hawk i jeszcze mulciaki
2
@Kapitan hawk Zaraz i tak wróci geopolityka albo krajowa polityka.Rosja/Ukraina/dwie płcie/Trump/Tusk/Kaczyński/Sławuś/PISFederacja/Koalicja.I tzw. rosyjskie trolle.
2
@FcPortoFan1999 Pewnie już jutro
0
@negreanu Zajebiście.Uwielbiam tutejszych geopolityków.Lepsi niż Ci nabijający wyświetlenia youtubowcy i generałowcy-fachowcy.
0
@FcPortoFan1999 Tamci to robią dla sławy, zysków, itd. tutaj za darmo i bezinteresownie
0
@negreanu Żerują sobie na wojnie.
1
@FcPortoFan1999 Prawda tak naprawdę jest taka,że Rosja z Ameryką się zawsze dogada,a Europa będzie zabiedzana przez korupcję i głupotę rządów.
1
@Cataloniec94 Ameryce zbyt silna Europa nie jest zbyt na rękę.Co do dogadania się Rosji z Ameryką...normalna rzecz się stanie.