- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
4
No to zaczynamy na poważnie grę w drugą część Henryczka. Oczywiście w języku czeski:
https://zapodaj.net/plik-VethyKM4jV
Screen nie zawiera spoilerów
@macio_944 @Jakchcesz @marcin62 @MesQueUnClub_87 @Nazio_87 @clyde @bartekvisca @PatrychoO
2
@Kgorecki2500 "Cholera ładna ta nasza wioska"
0
@macio_944 Ładne te nasze Czechy
1
@Kgorecki2500 Nie podoba mi się głos Henryka w czeskiej wersji
1
@Luciano99 Mi z kolei bardziej siedzi angielski głos Pana Ptaszka. Ale imersja to imersja!
2
@Kgorecki2500 "Twoja baba i tak do końca życia będzie pamiętać o mojej polskiej kiełbasie."
1
@Kgorecki2500 ja już po weselu. Bardzo fajny quest
2
@Kgorecki2500 ponad 50h za mną i mam wrażenie, że fabuły nie ruszyłem, odkrywam Kuttenberg i okolice od jakichś 25h i końca nie widać XD Jedna z najlepszych gier ostatniej dekady, dopracowana od początku (poza małymi bugami czasami i widocznymi lukami w kodzie, ale nie takimi, które uniemożliwiają przejście jakiegoś etapu na ten moment), każde zadanie czy aktywność ma swoją historię, walka, handel, kowalstwo, tworzenie relacji z mieszkańcami to coś wspaniałego. RPG z krwi i kości. Tak się powinno robić gry.
2
@PawkoFCB Fajnie, że Czesi doczekali się swojej gry na miarę Wiedźmina
1
@Kgorecki2500 ja gram od 3 dni a mam 25h, nie wiem jak to się wydarzyło, chyba przez to że jestem na L4 xD cudowna gra, immersja na najwyższym poziomie. Nie nudzi mnie to, że idę uprać ciuchy w wodzie, wykąpać się, nakarmić psa czy zrobić miecz w kuźni. Nasi sąsiedzi zrobili genialną grę :)
0
@clyde Podoba mi się, że dodali więcej głupich animacji jak chociażby obmycia się w bali (bo w 1 chyba nie było) czy mechanikę, że się śmierdzi xD
1
@Kgorecki2500 w ogóle mega dużo rzeczy dodali :D