- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
0
Pierwszym wyborem i hitem środowych meczów Ligi Mistrzów w Canal + jest spotkanie PSG z Liverpoolem. Nie rozumiem więc dlaczego ten Canal + nie pozwala publicznej telewizji na transmisje zdecydowanie mniej atrakcyjnego meczu Benfiki z naszą Barcunią?
1
@FCBparasiempre Co tu rozumieć? To jest mecz, który będzie miał bardzo dużą jeżeli nie największą oglądalność.
0
@mkord Nasz mecz z Benfiką będzie miał bardzo dużą oglądalność? A czasem mecz PSG z Liverpoolem nie większą? Biorąc jeszcze pod uwage że będzie na publicznej tv?
0
@FCBparasiempre Nie...Jak pokazują mecz na Canal Plus ekstra,a pokazują Barcelonę,to jest to pierwszy wybór,a nie PSG -Liverpool.Poza tym mecz Barcelony z Benficą będzie miał większą oglądalność.
0
@FCBparasiempre No ale przecież to normalne, że jak puszczą na publicznej PSG -Liverpool,to będzie większa oglądalność.Tyle, że to będzie w TVP ,a nie Canal Plus.
0
@Recha_0684 Mecz Bayernu z Bayerem też pokazują na Canal Plus ekstra. Poza tym mam wrażenie że Canal Plus każdy mecz Barcy pokazuje na swojej antenie, tak jakby na złość publicznej tv...
0
@FCBparasiempre Nie byłem precyzyjny.Canal Plus ekstra 1...Czyli pierwszy wybór.Nie na złość, tylko to jest prawo rynku.W Polsce jest nieporównywalnie większe zainteresowanie Barceloną czy Realem niż Bayernem czy Bayerem.Dlatego jak chcesz oglądać Barcelonę czy Real w LM to jesteś niejako "zmuszony"kupić Canal Plus.
0
@Recha_0684 Wniosek z tego że na TVP naszą Barcunie zobaczymy dopiero w finale, oczywiście jeśli do niego dojdzie...
0
@FCBparasiempre Myślę, że jak będą ewentualnie w półfinale i będą grać w środę,to może pokażą w TVP
0
@FCBparasiempre Jeżeli mecz PSG-Live będzie w publicznej to znaczy, że C+ nie uznał go za "mecz pierwszego wyboru". Oni oceniają oglądalność na swoich antenach. Co ich obchodzi liczba ludzi na TVP? Dobrze wiedzą, że baza fanów Barcelony czy Realu jest dużo większa niż innych drużyn i tych meczów nie oddają.