- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1455 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
29 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1455 Culés
4
Chevalier to chyba mój ulubiony bramkarz młodego pokolenia i który w przeciwieństwie do takiego Kobela czy Costy nie będzie miał ceny z kosmosu. Gdybyśmy mieli lepszą sytuację to nawet tego lata bym go kupił i wypożyczył do Lille jeszcze na rok. Druga ciekawa opcja jest ten młody bramkarz Espanyolu Joan Garcia z klauzula na poziomie €25-30m według różnych źródeł(tutaj nawet były plotki o naszym zainteresowaniu niedawno).
1
@ViscaelBarca2007 Chevalier to inna półka ograny na najwyższym poziomie choć ten Garcia ma duży potencjał obie opcje mi się podobają
1
@krol211 tak, tutaj wiadomo kto jest faworytem. Chevalier już 3 sezon jako jedyna Lille i każdy kolejny na co raz wyższym poziomie. Szokująca regularność i stabilność formy jak na tak młodego bramkarza.
1
@ViscaelBarca2007 z 30mln za niego będą chcieli. Poza tym to nie ma szans tym bardziej że Wojtka przedłużą a za rok to już raczej w nowym klubie będzie. Pewnie będą chcieli przeczekać z Wojtkiem i Matsem na kogoś ze szkółki (Kochen, Yaakobishvili, Rodriguez)
1
@BORO_12 idealna sytuacja to Wojtka przedłużyć i pozbyć się Marca i Inakiego, ale to się nie wydarzy. Pójdziemy pewnie po kosztach na tej pozycji wiedząc, że czeka nas przede wszystkim znaczący zakup w przyszłości na skrzydło oraz 9, a jeszcze chcemy backup na PO.
0
@ViscaelBarca2007 można pomarzyć, dobrze będzie jak Pene sprzedamy.
Za dużo zakupów się szykuje tak jak piszesz a środki bardzo ograniczone
0
@ViscaelBarca2007 Znaczy Pena poleci w lecie na bank ,Wojtek pewnie odejdzie w 2026 i wtedy pytanie co z Ter Stegenem jak Szczęsny go wygryzie to może skusi się wtedy na kasę z Arabii dlatego sądzę że ten Joan Garcia może być rzeczywiście realną dla nas opcją.
0
@krol211 zobaczymy. Jest duży znak zapytania przy tym Marcu, a to warunek konieczny.
0
@ViscaelBarca2007 Osobiście nie wierzę w jego powrót do formy u Flicka nikt nie gra za darmo na początek obstawiam że Flick będzie ich rozdzielał jak kiedyś było z Bravo.