- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
0
Wiem, że te 5 drużyn to dopiero od sezonu 26/27, ale z ciekawości jakby to było jednak od następnego sezonu to jaką piątą drużynę byście typowali do eliminacje lk? Zakładając że top4 to Lech, Jaga, Raków i Legia (oni też puchar).
Patrząc na tabelę to walka byłaby między Pogonią, Cracovią, Górnikiem oraz dwoma beniaminkami Motorem i GKSem.
Według mnie:
Pogoń i Górnik mają problemy finansowe, więc ciężko, Motor i GKS za mało doświadczenia jednak choć to by była piękna historia, więc wychodzi na to, że Cracovia.
0
@Wossi61FCB To znaczy wiesz co? ja właśnie się martwię o ta 5 drużynę. Bo na chwilę obecna nie ma takiego pewniaka. Bo Pogoń teraz kłopoty finansowe do tego ta historia w Ełropejskich Pucharach no co by nie mówić jest biedna w chu...j.
W tej chwili mamy 4 pewniaków. Legia, Raków, Jaga i Leszek i wiem, że tutaj finansowo/kadrowo będzie dobrze, a nawet super. Tylko problem jest z tym 5 zespołem i coś czuje, że to będzie Nasze najsłabsze ogniwo.
1
@fart Problemem jest również punkt, który będzie dzielony na 5 a nie na 4. Jak na 5 miejsce trafi jakaś słaba drużyna to te 5 drużyn może być naszym przekleństwem.
1
@mordini123 No właśnie. I tu jest problem bo w Naszej Lidze nie mamy takiego zespołu, który rok w rok goni czołówkę. Ja Pogoni nie traktuje poważnie, bo maja swoje problemy a pamiętajmy, że 5 zespół wejdzie do gry dopiero w sezonie 26/27. Kadra Pogoni się zmieni co jest oczywiste.
0
@Wossi61FCB a ja bym sobie życzył (czysto życzeniowo bo kibicem eklapy nie jestem prócz jednej drużyny z mojego miasta ) czyli Korona Kielce . Tam światełko zaświeciło ostatnio poprzez zmianę właściciela , zdolna młodzież , fajny stadion . Zaczepić się na takie dwie rundy lke było by ekstra .
2
@Wossi61FCB tak historycznie to fajnie byłoby Widzew zobaczyć w pucharach