- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
1
Mam pytanie do użytkownikow samochodów na benzynę. Tankujecie E5 czy E10 lub i tym i tym, tylko z różną częstotliwością? Są jakieś zalecenia, by silnik jak najlepiej na tym wyszedł?
Ja staram się co 4 lub co 5-te tankowanie lać tę E5 (rzadziej z uwagi na wyższą cenę), gdzie wcześniej to cały rok lałem po prostu 95tkę, a tym raz, zimą, 98, by silnik doznał luksusów. Będę wdzięczny jak ktoś siedzący w temacie mi napisze czy ta E10 jest rzeczywiście dużo gorsza, czy też taka częstotliwość jak ja stosuje jest w sam raz?
0
@Ojciec5tkidzieci Zawsze biorę droższą bo mam w głowie zaprogramowane ze droższe to lepsze
0
@Ojciec5tkidzieci leje teraz 98. I wydaje mi się, że auto lepiej na niej pracuje i mniej pali.
0
@Ojciec5tkidzieci tankuję 95, a 98 raz na jakiś czas (nwm czy potrzebnie), ale najważniejsze - nigdy na Orlenie. I nie, nie chodzi o jakieś bzdury polityczne :P tylko o to, że ich paliwo zepsuło mi poprzednie auto. Nie wiem co oni robią z paliwem, co dolewają, ale no auto nie dąło rady z tym trunkiem. Przerzuciłem się na osiedlową małą stację i nie dość, że mam dużo taniej to wszystko śmiga :)
0
@Ojciec5tkidzieci tankuję tylko 98, bo tak mi doradzono w salonie.
I tylko na Orlenie. I nie chodzi o żadne bzdury polityczne, tylko o to, że paliwo z jakiejś osiedlowej stacji zepsuło mi kiedyś auto...
0
@Ojciec5tkidzieci Nie robię długich odcinków, więc zawsze leję 98
1
@Safrani Ale to masz jakieś nowsze auto pewnie? Ja mam pojazd z 2009 roku, tak więc specyfika silnika trochę inna, niż w samochodach z np. 2020 roku i nowszych.
1
@Ojciec5tkidzieci tak, niecałe trzy lata
0
@Ojciec5tkidzieci
oba auta na benzynie
jedno 98 bo uważam że lepsze dla silnika i tak też mi mówili, a różnica żadna w cenie
drugie służbowe 95 bo mam takie zalecenie od floty:) a że auto co 2 lata wymieniane to mnie ro rybka