- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
0
Dobra @Kgorecki2500, wróciłem do oglądania SW i o ile Rebelianci byli sztos tak Akolita to jest dno i kilometr mułu xD. Nawet jednej rzeczy nie potrafię wymienić, która mi się w tym serialu podobała. Disney pięknie niszczy to co Lucas stworzył.
0
@DonCarlettoskoro podobają Cisie rebelianci to polecam Andora i Rogue One, a nie Akolite
0
@zgiru Oglądam w kolejności chronologicznej. Łotra będę właśnie obczajał.
0
@DonCarletto akolita ma obecnie wysoką oglądalność. I rozważają drugi sezon. O mimo niskich nocowań na początku
1
@Borneo Tak? Ja czytałem gdzieś, że drugi sezon anulowany.
1
@DonCarletto wczoraj, czytałem, że jednak. Nie
0
@DonCarletto przed Łotrem obejrzyj Andora, a poznasz główną postać łotra
0
@zgiru Jak wyjdzie drugi sezon
@Borneo Cóż, wiem już czego nie oglądac.
0
@DonCarletto No właśnie mi się Akolita nawet podobał... a na pewno JA miałbym jakiś pomysł na 2 sezon. Bo tam naprawdę były ciekawe wątki (kim jest ten nieznajomy, jaki ma związek z tą zieloną Jedi, o co chodzi z Plagueisem)
1
@Kgorecki2500 Dla mnie shit porównywalny z nową trylogią. W pewnym momencie podczas walk nie wiedziałem czy oglądam SW czy jakieś Wejście Smoka xD.
1
@DonCarletto nie ma co się zmuszać.Mnie te goonies nie podeszły.
0
@Borneo Jakie goonies?
0
@DonCarletto porównywali ostatnio produkcję SW do filmu Spielbega Goonies.Ze w tym stylu miała być że przygody grupki dzieci.Ale Goonies w swoich czasach był dobry.To takie dla mnie za dziecinne.
0
@Kgorecki2500 jedyny pozytyw Akolity to postac Plagueisa