- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1627 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1627 Culés
8
Dzisiaj widać, że bez Lewego nasze akcje i gra z przodu są szybsze, płynne, kombinacyjne i do tego dużo lepszy pressing, który Ferran zaczyna już na bramkarzu Osasuny.
0
@norbi77 Trudno się nie zgodzić, Lewy tak presował do mniej więcej listopada i wtedy siadła też jego forma. Nie wiem, czy po prostu zdał sobie sprawę że wieku nie oszuka, czy też Hansi mu powiedział żeby się trochę oszczędzał bo do końca sezonu nie dogra.
1
@heniusss
Flick i oszczędzanie na boisku? To się gryzie i nie pasuj do siebie.
Niestety, wieku się nie oszuka. Mimo, że mózg i serce chce, to ciało jest innego zdania.
I tak jest z Lewym.
Widać, to nawet po czasie jego reakcji w trakcie meczów. Spóźniony, wolny, niedokładny...dopiero w ostatnim meczu z AM zagrał tak jak powinien przy golu na 2:1. Bez namysłu przyjął i zayebał. Bez kombinowania i bawienia się w technika.
I tak powinien grać. Typowy egzekutor. Przyjąć piłkę (jak się uda) i uderzyć.
1
@norbi77 Wiem, że to nie pasuje do siebie, ale Flick też nie jest głupi i wie, że oprócz Lewego ma tylko Ferrana na środek, który jednak nie jest graczem tej samej klasy. Zgadzam się z tym, że Lewy często ma za jeden touch za dużo przez co marnuje sytuacje, źle odegra, jest wolny ale... to wciąż nasz najskuteczniejszy napastnik i Hansi to wie. Hansi mógł odpuścić trochę pressingu Lewemu, żeby tylko mieć go jak najczęściej dostępnego w pełni formy. Niestety lat nie oszuka, więc i regularność jego formy nie jest taka sama, póki był "świeży" (początek sezonu) to grał jak Lewy w najlepszych latach, a im dalej w sezon tym gorzej to wygląda, bo jednak z wiekiem regeneracja też nie jest tak szybka. Też bym chciał żeby walił bez zastanowienia, bo takiego Lewego znam i pokochałem - egzekutora. Ogólnie się zgadzam, ale czysto gdybając, nie zdziwie się jeśli Lewy ma trochę zmniejszone wymagania w np pressingu, byle tylko był bardziej świeży do gry. To tylko moje przypuszczenia, czy są prawdziwie nie wiem i pewnie się nie dowiem. :P
W sumie ciekawe, jakby wyglądała jego kolejny sezon jakby przyjął postawę jak Pippo Inzaghi i po prostu walił, co mu tylko najdzie na nogę.