- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 870 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 870 Culés
5
Mam nadzieję, że przy takim natłoku meczów Flick znajdzie jakieś komfortowe miejsce w podstawowym składzie trybun dla Ansumane Fatiego.
2
@Rewolucja123 A ja mam nadzieję,że da mu szansę na boisku
0
@maroon do tej pory nie znalazł się dla niego na tyle słaby przeciwnik, to na pewno teraz też się nie znajdzie xd
1
@filipo2002 To w takim razie mam nadzieję,że wskoczy na taki poziom i osiągnie odpowiednią formę aby zagrał z tymi lepszymi.
0
@maroon ojj stary, problem jest taki że u Ansu nie ma w ogóle ambicji sportowej. Szkoda
0
@maroon on z trzecioligowcem sam wyglądał jak trzecioligowiec. Prawda jest taka że jak nie dał rady w Brighton to gdzie do Barcelony. Ja wiem że wychowanek, ale obciąża budżet, a i uważam że nie czas i miejsce na sentymenty bo "wychowanek"
0
@LambiPL Nie chodzi o sentymenty. Po prostu kibicuję i trzymam kciuki aby mu się dobrze wiodło,bo to byłoby też dobre dla klubu. @filipo2002 nie wiem w czym tkwi problem, były jakieś doniesienia,że trenował dodatkowo itd. więc chyba mu zależy.
0
@maroon Ja wiem że to by była piękna historia. Sam każdemu z naszych życzę jak najlepiej, ale to juz się chyba nie wydarzy. Nie wiem czy to głowa nie dojechała po kontuzjach, czy tak jak sugerował trener Brighton za mało pracuje na treningach, ale Flick raczej nie jest zawistny, Fati mu żony nie poderwał, a skoro regularnie ma trybuny to coś w tym musi być. Trochę się go wypycha drzwiami, a on wchodzi oknem, mimo że wie że tu grać nie będzie. To albo wypożyczenie żeby pokazać że jeszcze na coś go stać, albo trybuny do końca kontraktu? Przecież to nie jest ambicja sportowa patrzeć jak koledzy grają i zdobywają możliwe trofea