- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 758 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 758 Culés
1
Ja rozumiem krytyke trenera czy jego decyzję, kiedy był nim Xavi który nie zbyt ogarniał ale podważać decyzję Flicka, wyciągnął nas z czeluści piekieł, prosto do Nieba, to trzeba mieć coś mocno nie tak z głową
0
@Trojanek23 A kto podważa decyzję Flicka?
0
@FcPortoFan1999 A malo to komentarze, że powinien grać ten czy tamten
0
@Trojanek23 Niewiele jest takich komentarzy.W zasadzie to nawet jednego nie ma.
0
@Trojanek23 Ja Flickowi zaufałbym nawet gdyby kazał mi zeskoczyć z wieżowca. Nie zamierzam podważać jego decyzji w tym wymiarze i następnym
2
@FcPortoFan1999
Kilka komentarzy niżej. To już dwa.
"Bardzo dziwny i słaby skład, Balde odpoczywający całą kadrę ława, Rapha po powrocie na kadrę też spokojnie mógłby grać od pierwszej minuty, Inigo świeżo po kontuzji znowu 1 skład, a Yamal i Pedri dalej zajeżdżani…"
"Yamal,Kounde i Pedri którzy powinni odpocząć to wiecznie grają,nie skończy się to dobrze,niestety."
0
@FcPortoFan1999 są i na La rambli i pod artykułem
0
@NeroTFP1 Widać że nie kibicują Porto.. @Trojanek23 I tak mało.