- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
7
Barca Pepa, Enrique i nawet Valcerde, a teraz Flicka...jak napoczęła Real, to dociskali ich do końca, a inne kluby?
MC, Liverpool, BVB, PSG, AM oraz te mniej utytułowane...strzelają i potem defensywa, bo będą grać z kontry...a Real wtedy układa sobie grę i kończy się ich zwycięstwem.
1
@norbi77 Kompletnie się nie zgadzam. Liverpoool z MC cisnęli Real cały czas praktycznie aż nie starczało paliwa.
0
@norbi77 Akurat mierda w ataku pozycyjnym jest marna jak nieszczęście. Oni Barcelonie w osłabieniu strzelili po rzucie wolnym a potem nic nie mogli zrobić jak trzeba było atakować pozycyjnie. Uwielbiają mieć miejsce na konterki i wtedy są właśnie niebezpieczni.
1
@koziar
Liverpool w finale cisnął i to fakt. W obecnej edycji byli lepsi, ale i tak prawie pozwolili im wrócic do gry.
MC? Raz ich tylko docisnął, gdy wygrali 4:0, a potem przy korzystnym wyniku się cofali i Real ich eliminował.
Rok temu tak Bayern zrobił i odpadł po wylewie Neuera. Cofnął się od gola na 0:1 i skończyło się jak zwykle.
1
@sebo939
Tylko, że jak grają w cofniętym zespołem, to wrzutki idą na pełnej, jakieś rykoszety lub wylewy bramkarzy, bo mają czas na takie "rozegranie".
1
@norbi77 cały czas to mowie koledze kibicowi Atletico. Po co sie zatrzymujecie po 1 golu ? Im trzeba tłuc ile wlezie i sie nie zatrzymywać.
0
@norbi77 Ale głupoty gadasz. W każym dwumeczu w ostatnich latach, oprócz obecnego sezonu Pep ich zdominował na boisku dlatego tak bolały odpaniecia bo City ich cisło mocno przez cały mecz.
0
@koziar
No to obejrzyj sobie ten mecz, gdzie odpadli, bo stracili 2 gole w 90 minucie i była dogrywka.
Od 80 minuty cofnęli się głęboko i nastawili na kontry i były nawet obrazki jak Pep na nich krzyczał, żeby wyszli wyżej.
0
@SinMistico
W LM mieli idealna sytuację, by iść za ciosem.
1
@norbi77 No właśnie sam to napsałeś. City Guardioli grało niezwykle agrywsnie w pressingu z z Realem, problem się robił jak nie nastrzelali bramek do tej 80 minuty bo Real sobie przeczekał i był znacznie świeższy w końcówkach.
0
@norbi77 W kontrach na szybkich mają miejsce i tam są groźniejsi. Takie tłumaczenie na siłe, każda ekipa może tak grać. Szczęściu trzeba pomóc. Jak my z Benficą zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej też strzelaliśmy po wylewach