- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
1
Dzisiaj stojąc w kolejce na poczcie, jak to ja gaduła porozmawiałem sobie na tematy polityczne jak to jest za naszego rządu źle. O dziwo miasto którym sporo osób było za koalicja 13 grudnia. Wszyscy ku zaskoczeniu byli negatywnie nastawieni na aktualne rządy. Polska się budzi!
A i pytanie mam, czy są jakieś limity w bankomatach? Parę osób mi w kolejce mówiło, że są takowe.
5
@MessiSuarezNeymar Czyli Mentzen ma największe szanse z Trzaskowskim w drugiej turze?
2
@MessiSuarezNeymar Jeśli wszyscy, tak jak Ty, mają sprany mózg hasłami propagandowymi PiSu typu "koalicja 13 grudnia" to nie dziwota, że tak sobie pobajdurzyliście.
Zawsze mówię, że można nie lubić danej partii, ale jeśli przejmuje się język propagandy, a nie mówisz swoim, to jesteś człowiekiem z głową-garnkiem i do tej głowy nalewa się treść do odtworzenia. Myślenie jest niepotrzebne.
Niesłychane jak propaganda działa. Kiedyś Kurski powiedział "ciemny lud to kupi"
Swoją droga nie dziwi mnie, że to elitarne spotkanie odbyło się na poczcie.
1
@Comentateiro Czyli likwidacja poczty, by do takich spotkań nie dochodziło? :P
1
@MessiSuarezNeymar Potwierdzam, byłem tym tematem politycznym.
1
@MessiSuarezNeymar "Polska sie budzi" to szybko im poszło, wcześniej zajęło jej to 8 lat...
0
@Comentateiro hipokryto zamilcz! Sam miałeś mózg sprany ośmioma gwiazdkami. Idźcie złożyć pokłon Niemcom, niczym her Thusk. Smutne życie pisząc na moje posty. Widać że nie do końca uśmiechnięty.
0
@MessiSuarezNeymar O tym właśnie mówię, jakiś dramat. Z Tobą jest gorzej niż myślałem.
Problem jest w tym, że 8 gwiazdek to nie mój sposób rozmowy o polityce.
0
@Comentateiro może i nie, ale jak ty to piszesz ludzie twojego pokroju xd
Jak tak to przepraszam. Miłego dnia życzę
0
@MessiSuarezNeymar Dziękuję i nawzajem.
0
@MessiSuarezNeymar Oczywiście ze są takowe limity - zależne od sieci bankomatów ale też i od banku.